Карниз Arcadian Torus Sedge 4.3x13 Residence Winchester з колекції Residence Winchester
Winchester
Керамічна плитка Карниз Arcadian Torus Sedge 4.3x13 Residence Winchester з колекції Residence Winchester виробництва Весь світ хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Карниз Arcadian Torus Sedge 4.3x13 Residence Winchester найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 4.3см і довжина плитки дорівнює 13см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7002 Оливково-сірий Pantone 8321. |
Карниз Arcadian Torus Sedge 4.3x13 Residence Winchester з колекції Residence Winchester може бути прочитано англійською мовою як "Карниз Аркедайян Торас Седдж 4.3x13 Режіденс Вінчестар з колекції Режіденс Вінчестар", на неправильно прочитаном як "Карниз Аркадіан Торус Седге 4.3x13 Ресіденце Вінчестер з колекції Ресіденце Вінчестер". Виробник цієї плитки Winchester може бути помилково написаний як Winchester, Вінчестар, Вінчестер і навіть як Цштсруіеук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 4.3 × 13 см |
| Країна | Англія |
| Бренд | Winchester |
| Серія | Residence Winchester |
| Колекція | Residence |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 4 шт / 0.6 кг |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | W.USD2010 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Карниз |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(60,22,53) HEX: #878769 RGB: 135, 135, 105 | RAL Design: 110 60 20 Peapod Green (Зелені Стручки Гороху)RAL Classic: 7002 Оливково-сірийPantone: 8321 8321 | |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(45,31,76) HEX: #c2b386 RGB: 194, 179, 134 | RAL Design: 090 70 20 Barbados Beige (Бежовий Барбадос)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 452 452 | |
| hsv(45,33,71) HEX: #b5a679 RGB: 181, 166, 121 | RAL Design: 090 70 20 Barbados Beige (Бежовий Барбадос)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 7536 7536 | |
| hsv(45,36,65) HEX: #a6976a RGB: 166, 151, 106 | RAL Design: 090 60 30 Camouflage Olive (Захисний Оливковий)RAL Classic: 1020 Оливково-жовтийPantone: 451 451 | |
| hsv(60,25,47) HEX: #78785a RGB: 120, 120, 90 | RAL Design: 110 50 20 Alexandrite Green (Зелений Олександрит)RAL Classic: 6013 Тростниково-зеленийPantone: 8321 8321 | |
| hsv(45,29,82) HEX: #d1c294 RGB: 209, 194, 148 | RAL Design: 095 80 20 Pale Olive (Блідо-Оливковий)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 5803 5803 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(40,38,47) HEX: #78694a RGB: 120, 105, 74 | RAL Design: 085 50 20 Pyrite Slate Green (Зелений Пірит)RAL Classic: 7008 Сіре хакіPantone: 7497 7497 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Карниз Arcadian Torus Sedge 4.3x13 Residence Winchester з колекції Residence Winchester