Карниз Arcadian Torus Dune 4.3x13 Residence Winchester з колекції Residence Winchester
Winchester
Керамічна плитка Карниз Arcadian Torus Dune 4.3x13 Residence Winchester з колекції Residence Winchester виробництва Весь світ хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Карниз Arcadian Torus Dune 4.3x13 Residence Winchester найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 4.3см і довжина плитки дорівнює 13см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9002 Світло-сірий Pantone 2707. |
Карниз Arcadian Torus Dune 4.3x13 Residence Winchester з колекції Residence Winchester може бути прочитано англійською мовою як "Карниз Аркедайян Торас Д'юн 4.3x13 Режіденс Вінчестар з колекції Режіденс Вінчестар", на неправильно прочитаном як "Карниз Аркадіан Торус Дуне 4.3x13 Ресіденце Вінчестер з колекції Ресіденце Вінчестер". Виробник цієї плитки Winchester може бути помилково написаний як Winchester, Вінчестар, Вінчестер і навіть як Цштсруіеук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 4.3 × 13 см |
| Країна | Англія |
| Бренд | Winchester |
| Серія | Residence Winchester |
| Колекція | Residence |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 4 шт / 0.6 кг |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | W.UDU2010 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Карниз |
| Колір | бежевий |
| hsv(60,6,94) HEX: #f0f0e1 RGB: 240, 240, 225 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,14,82) HEX: #d1d1b4 RGB: 209, 209, 180 | RAL Design: 110 85 20 Kohlrabi Green (Зелена Кольрабі)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5585 5585 | |
| hsv(30,13,94) HEX: #f0e0d1 RGB: 240, 224, 209 | RAL Design: 070 90 10 Light Corn (Світла Кукурудза)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 7443 7443 | |
| hsv(60,13,88) HEX: #e0e0c3 RGB: 224, 224, 195 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 1013 Перлинно-білийPantone: 5523 5523 | |
| hsv(60,15,76) HEX: #c2c2a5 RGB: 194, 194, 165 | RAL Design: 110 80 20 Mint Ice Green (Зелене М'яте Морозиво)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5507 5507 | |
| hsv(60,6,100) HEX: #fffff0 RGB: 255, 255, 240 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9010 БілийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Карниз Arcadian Torus Dune 4.3x13 Residence Winchester з колекції Residence Winchester