

Керамічна плитка Мозаїка Gemme Rosa Macromosaico Brillante - 30x30 fRZY Gemme з колекції Gemme FAP виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка Gemme Rosa Macromosaico Brillante - 30x30 fRZY Gemme найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3012 Біжево-червоний Pantone 5225. |
Мозаїка Gemme Rosa Macromosaico Brillante - 30x30 fRZY Gemme з колекції Gemme FAP може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка Джемм Розєй Мекромозейко Брілент 30x30 ф Рзай Джемм з колекції Джемм Феп", на неправильно прочитаном як "Мозаїка Гемме Роса Масромосаісо Брілланте 30x30 ф Рзі Гемме з колекції Гемме Фап". Виробник цієї плитки FAP може бути помилково написаний як FAP, Феп, Фап і навіть як АФЗ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розміри шматочка | 5x5 см |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 8.08 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | FAP |
| Серія | Gemme FAP |
| Колекція | Gemme |
| Ефект | Онікс |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 6 |
| Товщина | 6 мм |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Полірована |
| Артикул виробника | fRZY |
| Вид | мозаїка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(20,21,82) HEX: #d1b4a5 RGB: 209, 180, 165 | RAL Design: 050 70 10 Bamboo Beige (Бежовий Бамбук)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 5225 5225 | |
| hsv(30,14,82) HEX: #d1c2b4 RGB: 209, 194, 180 | RAL Design: 070 80 10 Flax Beige (Бежовий Льон)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(30,31,76) HEX: #c2a486 RGB: 194, 164, 134 | RAL Design: 075 70 20 Light Pumpkin Brown (Світло-Коричнева Гарбуз)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 407 407 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Мозаїка Gemme Rosa Macromosaico Brillante - 30x30 fRZY Gemme з колекції Gemme FAP