

Керамічна плитка Чверть Color Mood Menta Spigolo - 1x80 fRYO Color Mood з колекції Color Mood FAP виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Чверть Color Mood Menta Spigolo - 1x80 fRYO Color Mood найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 1см і довжина плитки дорівнює 80см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9016 Транспортний білий Pantone 2707. |
Чверть Color Mood Menta Spigolo - 1x80 fRYO Color Mood з колекції Color Mood FAP може бути прочитано англійською мовою як "Чверть Колор Муд Ментєй Спіголо 1x80 ф Рьо Колор Муд з колекції Колор Муд Феп", на неправильно прочитаном як "Чверть Солор Муд Мента Спіголо 1x80 ф Рюо Солор Муд з колекції Солор Муд Фап". Виробник цієї плитки FAP може бути помилково написаний як FAP, Феп, Фап і навіть як АФЗ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 1 × 80 см |
| Вага | 0.4 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | FAP |
| Серія | Color Mood FAP |
| Колекція | Color Mood |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 5 |
| Товщина | 8.5 мм |
| Штук в упаковці | 5 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка |
| Поверхня | матова |
| Артикул виробника | fRYO |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Чверть |
| Колір | білий |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Чверть Color Mood Menta Spigolo - 1x80 fRYO Color Mood з колекції Color Mood FAP