

Керамічна плитка Плитка Gemme Cielo Brillante - 120x120 fRX8 Gemme з колекції Gemme FAP виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Gemme Cielo Brillante - 120x120 fRX8 Gemme найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 120см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7042 Транспортний сірий A Pantone 543. |
Плитка Gemme Cielo Brillante - 120x120 fRX8 Gemme з колекції Gemme FAP може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Джемм Са'єло Брілент 120x120 ф RX8 Джемм з колекції Джемм Феп", на неправильно прочитаном як "Плитка Гемме Сіело Брілланте 120x120 ф RX8 Гемме з колекції Гемме Фап". Виробник цієї плитки FAP може бути помилково написаний як FAP, Феп, Фап і навіть як АФЗ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 120 × 120 см |
| Вага | 41.44 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | FAP |
| Серія | Gemme FAP |
| Колекція | Gemme |
| Ефект | Онікс |
| У палеті м.кв. | 57.6 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 2.88 |
| Товщина | 6 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Полірована |
| Артикул виробника | fRX8 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(180,8,71) HEX: #a7b5b5 RGB: 167, 181, 181 | RAL Design: 200 70 05 Prince Grey (Сірий Принц)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 543 543 | |
| hsv(180,8,76) HEX: #b2c2c2 RGB: 178, 194, 194 | RAL Design: 220 80 05 Pastel Blue (Пастельно-Синій)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 543 543 | |
| hsv(120,7,82) HEX: #c2d1c2 RGB: 194, 209, 194 | RAL Design: 150 85 10 Transparent White (Прозорий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 5503 5503 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка Gemme Cielo Brillante - 120x120 fRX8 Gemme з колекції Gemme FAP