

Керамічна плитка Мозаїка Glim Petrolio Tratti Mosaico Brillante - 24x30.5 fROY Glim з колекції Glim FAP виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка Glim Petrolio Tratti Mosaico Brillante - 24x30.5 fROY Glim найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 24см і довжина плитки дорівнює 30.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 6020 Хромовий зелений Pantone 553. |
Мозаїка Glim Petrolio Tratti Mosaico Brillante - 24x30.5 fROY Glim з колекції Glim FAP може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка Глім Петролє Третті Мозейко Брілент 24x30.5 ф Рой Глім з колекції Глім Феп", на неправильно прочитаном як "Мозаїка Глім Петроліо Тратті Мосаісо Брілланте 24x30.5 ф Роі Глім з колекції Глім Фап". Виробник цієї плитки FAP може бути помилково написаний як FAP, Феп, Фап і навіть як АФЗ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розміри шматочка | 1x24 см |
| Розмір | 24 × 30.5 см |
| Вага | 7.56 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | FAP |
| Серія | Glim FAP |
| Колекція | Glim |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 6 |
| Товщина | 8.5 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Глянець |
| Артикул виробника | fROY |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | мозаїка |
| Колір | антрацит |
| hsv(120,25,24) HEX: #2e3d2e RGB: 46, 61, 46 | RAL Design: 150 30 10 Thyme Green (Зелений Тимьян)RAL Classic: 6020 Хромовий зеленийPantone: 553 553 | |
| hsv(180,33,18) HEX: #1f2e2e RGB: 31, 46, 46 | RAL Design: 200 30 10 Tree Bark Green (Зелена Деревна Кора)RAL Classic: 6012 Чорно-зеленийPantone: 6 Black 6 | |
| hsv(180,13,47) HEX: #687878 RGB: 104, 120, 120 | RAL Design: 200 50 05 North Grey (Сірий Північ)RAL Classic: 7012 Базальтово-сірийPantone: 8201 8201 | |
| hsv(180,11,53) HEX: #788787 RGB: 120, 135, 135 | RAL Design: 200 60 05 Shady Grey (Сіра Тінь)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 8201 8201 | |
| hsv(180,17,35) HEX: #4a5959 RGB: 74, 89, 89 | RAL Design: 200 40 05 Calcite Grey Green (Сіро-Зелений Вапняковий Шпат)RAL Classic: 7012 Базальтово-сірийPantone: 7546 7546 | |
| hsv(180,20,29) HEX: #3b4a4a RGB: 59, 74, 74 | RAL Design: 220 30 05 Panda Black (Чорна Панда)RAL Classic: 7026 Гранітовий сірийPantone: 7546 7546 | |
| hsv(180,14,41) HEX: #5a6969 RGB: 90, 105, 105 | RAL Design: 200 40 05 Calcite Grey Green (Сіро-Зелений Вапняковий Шпат)RAL Classic: 7012 Базальтово-сірийPantone: 8201 8201 | |
| hsv(180,10,59) HEX: #879696 RGB: 135, 150, 150 | RAL Design: 200 60 05 Shady Grey (Сіра Тінь)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 8201 8201 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63













3 reviews for Мозаїка Glim Petrolio Tratti Mosaico Brillante - 24x30.5 fROY Glim з колекції Glim FAP