

Керамічна плитка Панель Ylico Peony Inserto Mix 5 - 120x250 fRCR Ylico з колекції Ylico FAP виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Панель Ylico Peony Inserto Mix 5 - 120x250 fRCR Ylico найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 120см і довжина плитки дорівнює 250см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірий Pantone 5295. |
Панель Ylico Peony Inserto Mix 5 - 120x250 fRCR Ylico з колекції Ylico FAP може бути прочитано англійською мовою як "Панель Йліко Пеані Інсарто Мікс 5 120x250 ф Ркр Йліко з колекції Йліко Феп", на неправильно прочитаном як "Панель Юлісо Пеоні Інсерто Мікс 5 120x250 ф Рср Юлісо з колекції Юлісо Фап". Виробник цієї плитки FAP може бути помилково написаний як FAP, Феп, Фап і навіть як АФЗ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 120 × 250 см |
| Вага | 51.3 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | FAP |
| Серія | Ylico FAP |
| Колекція | Ylico |
| Ефект | Бетон |
| Од.вимірювання | набір |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 8.5 мм |
| Штук в упаковці | 1 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка |
| Поверхня | матова |
| Артикул виробника | fRCR |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Панель |
| Тема | Flora |
| Колір | сірий коричнево-сірий |
| hsv(0,9,65) HEX: #a69797 RGB: 166, 151, 151 | RAL Design: 020 60 05 Globe Thistle Grey Rose (Сіро-Рожевий Мордівник)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(0,8,71) HEX: #b5a7a7 RGB: 181, 167, 167 | RAL Design: 020 70 05 Fashion Mauve (Модна Мальва)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(30,20,59) HEX: #968778 RGB: 150, 135, 120 | RAL Design: 070 60 10 Light Mahogany (Світле Червоне Дерево)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 8 Cool Gray 8 | |
| hsv(30,22,53) HEX: #877869 RGB: 135, 120, 105 | RAL Design: 070 50 10 Saruk Grey (Сірий Сарук)RAL Classic: 7048 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий мишачо-сірийPantone: 9 Warm Gray 9 | |
| hsv(0,8,76) HEX: #c2b2b2 RGB: 194, 178, 178 | RAL Design: 020 70 05 Fashion Mauve (Модна Мальва)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(0,25,71) HEX: #b58888 RGB: 181, 136, 136 | RAL Design: 020 60 20 Retro Pink (Ретро-Рожевий)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 5215 5215 | |
| hsv(0,13,47) HEX: #786868 RGB: 120, 104, 104 | RAL Design: 020 40 05 Greyish Brown (Сіро-коричневий)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(0,33,71) HEX: #b57979 RGB: 181, 121, 121 | RAL Design: 020 60 20 Retro Pink (Ретро-Рожевий)RAL Classic: 3014 Рожевий антикPantone: 8062 8062 | |
| hsv(20,33,53) HEX: #87695b RGB: 135, 105, 91 | RAL Design: 050 50 20 Milk Coffee Brown (Коричнева Кава З Молоком)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 437 437 | |
| hsv(0,40,59) HEX: #965a5a RGB: 150, 90, 90 | RAL Design: 020 50 20 Red Grey (Червоно-Сірий)RAL Classic: 3014 Рожевий антикPantone: 4995 4995 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Панель Ylico Peony Inserto Mix 5 - 120x250 fRCR Ylico з колекції Ylico FAP