

Керамічна плитка Мозаїка Ylico Sand Macromosaico Satin - 30x30 fQZX Ylico з колекції Ylico FAP виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка Ylico Sand Macromosaico Satin - 30x30 fQZX Ylico найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 5315. |
Мозаїка Ylico Sand Macromosaico Satin - 30x30 fQZX Ylico з колекції Ylico FAP може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка Йліко Сенд Мекромозейко Сетін 30x30 ф Кзгз Йліко з колекції Йліко Феп", на неправильно прочитаном як "Мозаїка Юлісо Санд Масромосаісо Сатін 30x30 ф Кьзкс Юлісо з колекції Юлісо Фап". Виробник цієї плитки FAP може бути помилково написаний як FAP, Феп, Фап і навіть як АФЗ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розміри шматочка | 5x5 см |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 9.6 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | FAP |
| Серія | Ylico FAP |
| Колекція | Ylico |
| Ефект | Бетон |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 6 |
| Товщина | 9 мм |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Сатин |
| Артикул виробника | fQZX |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | мозаїка |
| Колір | сірий |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(0,7,82) HEX: #d1c2c2 RGB: 209, 194, 194 | RAL Design: 020 80 05 Aurora Grey (Сіра Аврора)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Мозаїка Ylico Sand Macromosaico Satin - 30x30 fQZX Ylico з колекції Ylico FAP