

Керамічна плитка Декор Yard Black 45x45 Francisco Segarra Peronda з колекції Francisco Segarra Peronda виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Yard Black 45x45 Francisco Segarra Peronda найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 45см і довжина плитки дорівнює 45см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9002 Світло-сірий Pantone 2707. |
Декор Yard Black 45x45 Francisco Segarra Peronda з колекції Francisco Segarra Peronda може бути прочитано англійською мовою як "Декор Йард Блек 45x45 Френсіско Сегаррєй Паранєй з колекції Френсіско Сегаррєй Паранєй", на неправильно прочитаном як "Декор Юард Бласк 45x45 Франкіско Сегарра Перонда з колекції Франкіско Сегарра Перонда". Виробник цієї плитки Peronda може бути помилково написаний як Peronda, Perond, Паранєй, Перонда і навіть як Зукщтвф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 45 × 45 см |
| Вага | 23.14 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Peronda |
| Серія | Francisco Segarra Peronda |
| Колекція | Francisco Segarra |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 м.кв. |
| Товщина | 10.5 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1 м.кв. / 5 шт / 23.14 кг |
| Штук в упаковці | 5 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 26173 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | сірий бежевий |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,6,94) HEX: #f0f0e1 RGB: 240, 240, 225 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,33,35) HEX: #59593c RGB: 89, 89, 60 | RAL Design: 110 40 20 Antique Green (Античний Зелений)RAL Classic: 7013 Коричнево-сірийPantone: 418 418 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Декор Yard Black 45x45 Francisco Segarra Peronda з колекції Francisco Segarra Peronda