

Керамічна плитка Декор Woodland Vintag 20x60 Infiniti Azteca з колекції Infiniti Azteca виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Woodland Vintag 20x60 Infiniti Azteca найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1036 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-золотий Pantone 7531. |
Декор Woodland Vintag 20x60 Infiniti Azteca з колекції Infiniti Azteca може бути прочитано англійською мовою як "Декор Вудленд Вінтег 20x60 Інфініті Езтекєй з колекції Інфініті Езтекєй", на неправильно прочитаном як "Декор Вудланд Вінтаг 20x60 Інфініті Азтека з колекції Інфініті Азтека". Виробник цієї плитки Azteca може бути помилково написаний як Azteca, Aztec, Езтекєй, Азтека і навіть як Фяеусф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 20 × 60 см |
| Вага | 19.1 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Azteca |
| Серія | Infiniti Azteca |
| Колекція | Infiniti |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.08 м.кв. |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 1.08 м.кв. / 9 шт / 19.1 кг |
| Штук в упаковці | 9 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 756207 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Декор |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,44,53) HEX: #87694c RGB: 135, 105, 76 | RAL Design: 070 50 20 Ash Gold (Золотий Попіл)RAL Classic: 1036 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-золотийPantone: 7531 7531 | |
| hsv(30,50,47) HEX: #785a3c RGB: 120, 90, 60 | RAL Design: 070 40 20 Huckleberry Brown (Коричнева Горобина Глоговина)RAL Classic: 8024 Біжево-коричневийPantone: 7532 7532 | |
| hsv(20,43,41) HEX: #694b3c RGB: 105, 75, 60 | RAL Design: 050 40 20 Florentine Brown (Флорентійський Коричневий)RAL Classic: 8002 Сигнальний коричневийPantone: 7518 7518 | |
| hsv(30,40,59) HEX: #96785a RGB: 150, 120, 90 | RAL Design: 070 50 20 Ash Gold (Золотий Попіл)RAL Classic: 1036 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-золотийPantone: 7531 7531 | |
| hsv(0,40,29) HEX: #4a2c2c RGB: 74, 44, 44 | RAL Design: 020 20 10 Night Red (Нічна Заграва)RAL Classic: 3007 Чорно-червонийPantone: 5 Black 5 | |
| hsv(20,50,35) HEX: #593c2d RGB: 89, 60, 45 | RAL Design: 060 30 20 Peat Brown (Коричневий Торф)RAL Classic: 8011 Горіхово-коричневийPantone: 7518 7518 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Декор Woodland Vintag 20x60 Infiniti Azteca з колекції Infiniti Azteca