Декор White Pvd Flower Decor Matt Rect 40x120 La Citta Villeroy Boch з колекції La Citta Villeroy Boch
Villeroy Boch

Керамічна плитка Декор White Pvd Flower Decor Matt Rect 40x120 La Citta Villeroy Boch з колекції La Citta Villeroy Boch виробництва Німеччина хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор White Pvd Flower Decor Matt Rect 40x120 La Citta Villeroy Boch найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 40см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1019 Сіро-бежевий Pantone 414. |
Декор White Pvd Flower Decor Matt Rect 40x120 La Citta Villeroy Boch з колекції La Citta Villeroy Boch може бути прочитано англійською мовою як "Декор Віт Пвд Флоуве Декор Метт Рект 40x120 Лєй Сіттєй Віларой Боч з колекції Лєй Сіттєй Віларой Боч", на неправильно прочитаном як "Декор Вхіте Пвд Фловер Декор Матт Рест 40x120 Ла Кітта Віллероі Боч з колекції Ла Кітта Віллероі Боч". Виробник цієї плитки Villeroy Boch може бути помилково написаний як Villeroyboch, Віларой Боч, Віллероі Боч і навіть як Мшддукщн Ищср, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 40 × 120 см |
| Країна | Німеччина |
| Бренд | Villeroy Boch |
| Серія | La Citta Villeroy Boch |
| Колекція | La Citta |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 11 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 3 шт / 27.72 кг |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Рельєфна |
| Артикул виробника | 1440DU02 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Декор |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(40,23,76) HEX: #c2b395 RGB: 194, 179, 149 | RAL Design: 085 70 20 Feldspar Grey (Сірий Польовий Шпат)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 | |
| hsv(30,31,76) HEX: #c2a486 RGB: 194, 164, 134 | RAL Design: 075 70 20 Light Pumpkin Brown (Світло-Коричнева Гарбуз)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 407 407 | |
| hsv(30,14,82) HEX: #d1c2b4 RGB: 209, 194, 180 | RAL Design: 070 80 10 Flax Beige (Бежовий Льон)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(40,60,59) HEX: #96783c RGB: 150, 120, 60 | RAL Design: 085 50 30 Sepia Yellow (Жовта Сепія)RAL Classic: 8000 Зелено-коричневийPantone: 871 871 | |
| hsv(45,36,65) HEX: #a6976a RGB: 166, 151, 106 | RAL Design: 090 60 30 Camouflage Olive (Захисний Оливковий)RAL Classic: 1020 Оливково-жовтийPantone: 451 451 | |
| hsv(48,50,59) HEX: #96874b RGB: 150, 135, 75 | RAL Design: 095 60 30 Cypress Green (Зелений Кіпаріс)RAL Classic: 1036 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-золотийPantone: 451 451 | |
| hsv(36,45,65) HEX: #a6885b RGB: 166, 136, 91 | RAL Design: 085 60 30 Wood Green (Зелене Дерево)RAL Classic: 1011 Коричнево-бежевийPantone: 451 451 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





4 reviews for Декор White Pvd Flower Decor Matt Rect 40x120 La Citta Villeroy Boch з колекції La Citta Villeroy Boch