Декор Velvet Azul 20x60 Linus Velvete Emigres з колекції Linus Velvete Emigres
Emigres

Керамічна плитка Декор Velvet Azul 20x60 Linus Velvete Emigres з колекції Linus Velvete Emigres виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Velvet Azul 20x60 Linus Velvete Emigres найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9005 Чорний бурштин Pantone 533. |
Декор Velvet Azul 20x60 Linus Velvete Emigres з колекції Linus Velvete Emigres може бути прочитано англійською мовою як "Декор Велвет Езул 20x60 Лінас Велвет Імігрс з колекції Лінас Велвет Імігрс", на неправильно прочитаном як "Декор Велвет Азул 20x60 Лінус Велвете Емігрес з колекції Лінус Велвете Емігрес". Виробник цієї плитки Emigres може бути помилково написаний як Emigres, Імігрс, Емігрес і навіть як Уьшпкуі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 20 × 60 см |
| Вага | 23.4 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Emigres |
| Серія | Linus Velvete Emigres |
| Колекція | Linus Velvete |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.44 м.кв. |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 1.44 м.кв. / 12 шт / 23.4 кг |
| Штук в упаковці | 12 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Полірована |
| Артикул виробника | FIAELM07 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | антрацит |
| hsv(240,25,24) HEX: #2e2e3d RGB: 46, 46, 61 | RAL Design: 290 20 15 Black Violet (Чорно-Фіолетовий)RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone: 533 533 | |
| hsv(180,33,18) HEX: #1f2e2e RGB: 31, 46, 46 | RAL Design: 200 30 10 Tree Bark Green (Зелена Деревна Кора)RAL Classic: 6012 Чорно-зеленийPantone: 6 Black 6 | |
| hsv(240,20,29) HEX: #3b3b4a RGB: 59, 59, 74 | RAL Design: 290 30 10 Flintstone Blue (Синій Кремінь)RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone: 533 533 | |
| hsv(240,17,35) HEX: #4a4a59 RGB: 74, 74, 89 | RAL Design: 290 40 10 Shearwater Black (Чорний Буревісник)RAL Classic: 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-ОжиновийPantone: 5265 5265 | |
| hsv(240,14,41) HEX: #5a5a69 RGB: 90, 90, 105 | RAL Design: 290 40 10 Shearwater Black (Чорний Буревісник)RAL Classic: 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-ОжиновийPantone: 7456 7456 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Декор Velvet Azul 20x60 Linus Velvete Emigres з колекції Linus Velvete Emigres