Декор Troyes Decor Arena 33.3x60 Antibes Novogres з колекції Antibes Novogres
Novogres

Керамічна плитка Декор Troyes Decor Arena 33.3x60 Antibes Novogres з колекції Antibes Novogres виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Troyes Decor Arena 33.3x60 Antibes Novogres найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 33.3см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 7443. |
Декор Troyes Decor Arena 33.3x60 Antibes Novogres з колекції Antibes Novogres може бути прочитано англійською мовою як "Декор Тройс Декор Аренєй 33.3x60 Ентібс Новогрс з колекції Ентібс Новогрс", на неправильно прочитаном як "Декор Троюес Декор Арена 33.3x60 Антібес Новогрес з колекції Антібес Новогрес". Виробник цієї плитки Novogres може бути помилково написаний як Novogres, Новогрс, Новогрес і навіть як Тщмщпкуі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 33.3 × 60 см |
| Вага | 21.42 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Novogres |
| Серія | Antibes Novogres |
| Колекція | Antibes |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.2 м.кв. |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1.2 м.кв. / 6 шт / 21.42 кг |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | ECTL |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | сірий |
| hsv(30,13,94) HEX: #f0e0d1 RGB: 240, 224, 209 | RAL Design: 070 90 10 Light Corn (Світла Кукурудза)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 7443 7443 | |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 | |
| hsv(30,14,82) HEX: #d1c2b4 RGB: 209, 194, 180 | RAL Design: 070 80 10 Flax Beige (Бежовий Льон)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(60,6,94) HEX: #f0f0e1 RGB: 240, 240, 225 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Декор Troyes Decor Arena 33.3x60 Antibes Novogres з колекції Antibes Novogres