

Керамічна плитка Декор Tavella Coke 8.5x60.5 Lumiere Naxos з колекції Lumiere Naxos виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Tavella Coke 8.5x60.5 Lumiere Naxos найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 8.5см і довжина плитки дорівнює 60.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 6014 Жовто-оливковий Pantone 446. |
Декор Tavella Coke 8.5x60.5 Lumiere Naxos з колекції Lumiere Naxos може бути прочитано англійською мовою як "Декор Тейвелєй Кок 8.5x60.5 Л'юмір Нексос з колекції Л'юмір Нексос", на неправильно прочитаном як "Декор Тавелла Коке 8.5x60.5 Луміере Наксос з колекції Луміере Наксос". Виробник цієї плитки Naxos може бути помилково написаний як Naxos, Нексос, Наксос і навіть як Тфчщі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 8.5 × 60.5 см |
| Вага | 13.54 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Naxos |
| Серія | Lumiere Naxos |
| Колекція | Lumiere |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.8228 м.кв. |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 0.8228 м.кв. / 16 шт / 13.54 кг |
| Штук в упаковці | 16 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 113062 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | сірий антрацит |
| hsv(60,20,29) HEX: #4a4a3b RGB: 74, 74, 59 | RAL Design: 110 30 10 Dark Olive Green (Темно-Зелена Оливка)RAL Classic: 6014 Жовто-оливковийPantone: 446 446 | |
| hsv(0,0,35) HEX: #595959 RGB: 89, 89, 89 | RAL Design: 000 40 00 Dark Grey (Темно-Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(60,25,24) HEX: #3d3d2e RGB: 61, 61, 46 | RAL Design: 110 30 10 Dark Olive Green (Темно-Зелена Оливка)RAL Classic: 6014 Жовто-оливковийPantone: 446 446 | |
| hsv(60,33,18) HEX: #2e2e1f RGB: 46, 46, 31 | RAL Design: 110 20 10 Metal Construction Green (Зелена Металоконструкція)RAL Classic: 6014 Жовто-оливковийPantone: 3 Black 3 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63






5 reviews for Декор Tavella Coke 8.5x60.5 Lumiere Naxos з колекції Lumiere Naxos