Декор Tabica Geo Acero 12x32.5 Decorado Gres De Aragon з колекції Decorado Gres De Aragon
Gres De Aragon

Керамічна плитка Декор Tabica Geo Acero 12x32.5 Decorado Gres De Aragon з колекції Decorado Gres De Aragon виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Tabica Geo Acero 12x32.5 Decorado Gres De Aragon найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 12см і довжина плитки дорівнює 32.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9016 Транспортний білий Pantone 2707. |
Декор Tabica Geo Acero 12x32.5 Decorado Gres De Aragon з колекції Decorado Gres De Aragon може бути прочитано англійською мовою як "Декор Тебікєй Джіо Есаро 12x32.5 Декорейдо Грс Д Арейгон з колекції Декорейдо Грс Д Арейгон", на неправильно прочитаном як "Декор Табіка Гео Акеро 12x32.5 Декорадо Грес Де Арагон з колекції Декорадо Грес Де Арагон". Виробник цієї плитки Gres De Aragon може бути помилково написаний як Gresdearagon, Грс Д Арейгон, Грес Де Арагон і навіть як Пкуі Ву Фкфпщт, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 12 × 32.5 см |
| Вага | 10.2 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Gres De Aragon |
| Серія | Decorado Gres De Aragon |
| Колекція | Decorado |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 0.49 м.кв. |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 12 шт / 8.4 кг |
| Штук в упаковці | 22 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Клінкер |
| Поверхня | Глянцева |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | білий |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(180,33,18) HEX: #1f2e2e RGB: 31, 46, 46 | RAL Design: 200 30 10 Tree Bark Green (Зелена Деревна Кора)RAL Classic: 6012 Чорно-зеленийPantone: 6 Black 6 | |
| hsv(180,14,41) HEX: #5a6969 RGB: 90, 105, 105 | RAL Design: 200 40 05 Calcite Grey Green (Сіро-Зелений Вапняковий Шпат)RAL Classic: 7012 Базальтово-сірийPantone: 8201 8201 | |
| hsv(180,17,35) HEX: #4a5959 RGB: 74, 89, 89 | RAL Design: 200 40 05 Calcite Grey Green (Сіро-Зелений Вапняковий Шпат)RAL Classic: 7012 Базальтово-сірийPantone: 7546 7546 | |
| hsv(0,0,12) HEX: #1f1f1f RGB: 31, 31, 31 | RAL Design: 000 15 00 Ink Black (Чорнильно-Чорний)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(180,9,65) HEX: #97a6a6 RGB: 151, 166, 166 | RAL Design: 200 70 05 Prince Grey (Сірий Принц)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 543 543 | |
| hsv(180,25,47) HEX: #5a7878 RGB: 90, 120, 120 | RAL Design: 200 50 10 Eye Grey (Сірі Очі)RAL Classic: 6034 Пастельно-бірюзовийPantone: 5415 5415 | |
| hsv(180,10,59) HEX: #879696 RGB: 135, 150, 150 | RAL Design: 200 60 05 Shady Grey (Сіра Тінь)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 8201 8201 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63









3 reviews for Декор Tabica Geo Acero 12x32.5 Decorado Gres De Aragon з колекції Decorado Gres De Aragon