Декор Stellstufe Mit Dekor Dunkelbeige 15.5x31 Marburg SDS з колекції Marburg SDS
SDS

Керамічна плитка Декор Stellstufe Mit Dekor Dunkelbeige 15.5x31 Marburg SDS з колекції Marburg SDS виробництва Німеччина хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Stellstufe Mit Dekor Dunkelbeige 15.5x31 Marburg SDS найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 15.5см і довжина плитки дорівнює 31см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1020 Оливково-жовтий Pantone 451. |
Декор Stellstufe Mit Dekor Dunkelbeige 15.5x31 Marburg SDS з колекції Marburg SDS може бути прочитано англійською мовою як "Декор Стелстаф Міт Декор Д'юнкелбеайдж 15.5x31 Марбєрг Сдс з колекції Марбєрг Сдс", на неправильно прочитаном як "Декор Стеллстуфе Міт Декор Дункелбеіге 15.5x31 Марбург Сдс з колекції Марбург Сдс". Виробник цієї плитки SDS може бути помилково написаний як SDS, Сдс, Сдс і навіть як ІВІ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 15.5 × 31 см |
| Вага | 42.2 кг |
| Країна | Німеччина |
| Бренд | SDS |
| Серія | Marburg SDS |
| Колекція | Marburg |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 3 м.кв. |
| Товщина | 8 мм |
| Варіабельність | V4 |
| Пакувальна норма | 16 шт / 16.6 кг |
| Штук в упаковці | 1 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Клінкер |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | UP6P310442 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(45,36,65) HEX: #a6976a RGB: 166, 151, 106 | RAL Design: 090 60 30 Camouflage Olive (Захисний Оливковий)RAL Classic: 1020 Оливково-жовтийPantone: 451 451 | |
| hsv(40,25,71) HEX: #b5a688 RGB: 181, 166, 136 | RAL Design: 090 70 20 Barbados Beige (Бежовий Барбадос)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 | |
| hsv(30,40,59) HEX: #96785a RGB: 150, 120, 90 | RAL Design: 070 50 20 Ash Gold (Золотий Попіл)RAL Classic: 1036 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-золотийPantone: 7531 7531 | |
| hsv(30,44,53) HEX: #87694c RGB: 135, 105, 76 | RAL Design: 070 50 20 Ash Gold (Золотий Попіл)RAL Classic: 1036 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-золотийPantone: 7531 7531 | |
| hsv(45,31,76) HEX: #c2b386 RGB: 194, 179, 134 | RAL Design: 090 70 20 Barbados Beige (Бежовий Барбадос)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 452 452 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63




5 reviews for Декор Stellstufe Mit Dekor Dunkelbeige 15.5x31 Marburg SDS з колекції Marburg SDS