Декор Spina Lappata 13.5x25.8 Slimtech Mauk Lea Ceramiche з колекції Slimtech Mauk Lea Ceramiche
Lea Ceramiche

Керамічна плитка Декор Spina Lappata 13.5x25.8 Slimtech Mauk Lea Ceramiche з колекції Slimtech Mauk Lea Ceramiche виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Spina Lappata 13.5x25.8 Slimtech Mauk Lea Ceramiche найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 13.5см і довжина плитки дорівнює 25.8см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий. |
Декор Spina Lappata 13.5x25.8 Slimtech Mauk Lea Ceramiche з колекції Slimtech Mauk Lea Ceramiche може бути прочитано англійською мовою як "Декор Спінєй Леппетєй 13.5x25.8 Слімтеч Мок Леей Сареміч з колекції Слімтеч Мок Леей Сареміч", на неправильно прочитаном як "Декор Спіна Лаппата 13.5x25.8 Слімтеч Маук Леа Кераміче з колекції Слімтеч Маук Леа Кераміче". Виробник цієї плитки Lea Ceramiche може бути помилково написаний як Leaceramiche, Lea Ceramich, Леей Сареміч, Леа Кераміче і навіть як Дуф Сукфьшсру, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 13.5 × 25.8 см |
| Вага | 35.6 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Lea Ceramiche |
| Серія | Slimtech Mauk Lea Ceramiche |
| Колекція | Slimtech Mauk |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1.62 м.кв. |
| Товщина | 3.5 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 15 шт / 1.5 кг |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Напівполірована |
| Артикул виробника | LS9MK00 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Декор |
| Колір | антрацит |
| hsv(0,0,12) HEX: #1f1f1f RGB: 31, 31, 31 | RAL Design: 000 15 00 Ink Black (Чорнильно-Чорний)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,6) HEX: #0f0f0f RGB: 15, 15, 15 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





4 reviews for Декор Spina Lappata 13.5x25.8 Slimtech Mauk Lea Ceramiche з колекції Slimtech Mauk Lea Ceramiche