

Керамічна плитка Декор Snow 26.5x51 Hex Black Snow Realonda з колекції Hex Black Snow Realonda виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Snow 26.5x51 Hex Black Snow Realonda найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 26.5см і довжина плитки дорівнює 51см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9002 Світло-сірий Pantone 2707. |
Декор Snow 26.5x51 Hex Black Snow Realonda з колекції Hex Black Snow Realonda може бути прочитано англійською мовою як "Декор Сноуу 26.5x51 Хекс Блек Сноуу Реоланєй з колекції Хекс Блек Сноуу Реоланєй", на неправильно прочитаном як "Декор Снов 26.5x51 Хекс Бласк Снов Реалонда з колекції Хекс Бласк Снов Реалонда". Виробник цієї плитки Realonda може бути помилково написаний як Realonda, Realond, Реоланєй, Реалонда і навіть як Куфдщтвф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 26.5 × 51 см |
| Вага | 19.5 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Realonda |
| Серія | Hex Black Snow Realonda |
| Колекція | Hex Black Snow |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.95 м.кв. |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 0.95 м.кв. / 7 шт / 19.5 кг |
| Штук в упаковці | 7 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | W480DF9 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | білий бежевий |
| hsv(60,6,94) HEX: #f0f0e1 RGB: 240, 240, 225 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Декор Snow 26.5x51 Hex Black Snow Realonda з колекції Hex Black Snow Realonda