Декор Sguare Arena 53x106 Portobello Ceracasa з колекції Portobello Ceracasa
Ceracasa

Керамічна плитка Декор Sguare Arena 53x106 Portobello Ceracasa з колекції Portobello Ceracasa виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Sguare Arena 53x106 Portobello Ceracasa найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 53см і довжина плитки дорівнює 106см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 5315. |
Декор Sguare Arena 53x106 Portobello Ceracasa з колекції Portobello Ceracasa може бути прочитано англійською мовою як "Декор Сгаар Аренєй 53x106 Портобело Сарекезєй з колекції Портобело Сарекезєй", на неправильно прочитаном як "Декор Сгуаре Арена 53x106 Портобелло Керакаса з колекції Портобелло Керакаса". Виробник цієї плитки Ceracasa може бути помилково написаний як Ceracasa, Ceracas, Сарекезєй, Керакаса і навіть як Сукфсфіф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 53 × 106 см |
| Вага | 21.4 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Ceracasa |
| Серія | Portobello Ceracasa |
| Колекція | Portobello |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.12 м.кв. |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.12 м.кв. / 2 шт / 21.4 кг |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Рельєфна |
| Артикул виробника | 5LU060250ST 816 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Декор |
| hsv(30,14,82) HEX: #d1c2b4 RGB: 209, 194, 180 | RAL Design: 070 80 10 Flax Beige (Бежовий Льон)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 | |
| hsv(30,15,76) HEX: #c2b3a5 RGB: 194, 179, 165 | RAL Design: 075 70 10 Flax Fibre Grey (Сіре Льняне Волокно)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 5 Cool Gray 5 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63




3 reviews for Декор Sguare Arena 53x106 Portobello Ceracasa з колекції Portobello Ceracasa