Декор Set Acuarela Uvas A 10x10 Milano Absolut Keramika з колекції Milano Absolut Keramika
Знято з виробництва


Керамічна плитка Декор Set Acuarela Uvas A 10x10 Milano Absolut Keramika з колекції Milano Absolut Keramika виробництва Знято з виробництва хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Set Acuarela Uvas A 10x10 Milano Absolut Keramika найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 10см і довжина плитки дорівнює 10см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7042 Транспортний сірий A Pantone 543. |
Декор Set Acuarela Uvas A 10x10 Milano Absolut Keramika з колекції Milano Absolut Keramika може бути прочитано англійською мовою як "Декор Сет Екаарелєй Ювес Ей 10x10 Мілейно Ебсолат Каремікєй з колекції Мілейно Ебсолат Каремікєй", на неправильно прочитаном як "Декор Сет Акуарела Увас А 10x10 Мілано Абсолут Кераміка з колекції Мілано Абсолут Кераміка". Виробник цієї плитки Absolut Keramika може бути помилково написаний як Absolutkeramika, Absolut Keramik, Ебсолат Каремікєй, Абсолут Кераміка і навіть як Фиіщдге Лукфьшлф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 10 × 10 см |
| Вага | 41.76 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Absolut Keramika |
| Серія | Milano Absolut Keramika |
| Колекція | Milano |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 2.88 м.кв. |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 4 шт / 0.7 кг |
| Штук в упаковці | 1 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 83012 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | сірий |
| hsv(180,8,71) HEX: #a7b5b5 RGB: 167, 181, 181 | RAL Design: 200 70 05 Prince Grey (Сірий Принц)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 543 543 | |
| hsv(180,9,65) HEX: #97a6a6 RGB: 151, 166, 166 | RAL Design: 200 70 05 Prince Grey (Сірий Принц)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 543 543 | |
| hsv(180,10,59) HEX: #879696 RGB: 135, 150, 150 | RAL Design: 200 60 05 Shady Grey (Сіра Тінь)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 8201 8201 | |
| hsv(120,11,53) HEX: #788778 RGB: 120, 135, 120 | RAL Design: 150 50 10 Sage Green Grey (Зелено-Сірий Шавлія)RAL Classic: 7010 Брезентово-сірийPantone: 625 625 | |
| hsv(180,8,76) HEX: #b2c2c2 RGB: 178, 194, 194 | RAL Design: 220 80 05 Pastel Blue (Пастельно-Синій)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 543 543 | |
| hsv(120,13,47) HEX: #687868 RGB: 104, 120, 104 | RAL Design: 150 50 10 Sage Green Grey (Зелено-Сірий Шавлія)RAL Classic: 7010 Брезентово-сірийPantone: 5487 5487 | |
| hsv(120,14,41) HEX: #5a695a RGB: 90, 105, 90 | RAL Design: 150 40 10 Felt Green (Зелена Повсть)RAL Classic: 7010 Брезентово-сірийPantone: 5545 5545 | |
| hsv(0,0,29) HEX: #4a4a4a RGB: 74, 74, 74 | RAL Design: 000 35 00 Briquette Grey (Сірий Брикет)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(180,7,82) HEX: #c2d1d1 RGB: 194, 209, 209 | RAL Design: 210 85 05 Siesta White (Біла Сієста)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 277 277 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63















3 reviews for Декор Set Acuarela Uvas A 10x10 Milano Absolut Keramika з колекції Milano Absolut Keramika