Декор Серый H 20x20 Century Unlimited Villeroy Boch з колекції Century Unlimited Villeroy Boch
Villeroy Boch

Керамічна плитка Декор Серый H 20x20 Century Unlimited Villeroy Boch з колекції Century Unlimited Villeroy Boch виробництва Німеччина хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Серый H 20x20 Century Unlimited Villeroy Boch найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2708. |
Декор Серый H 20x20 Century Unlimited Villeroy Boch з колекції Century Unlimited Villeroy Boch може бути прочитано англійською мовою як "Декор Серый 20x20 Сентєрі Юнлімітед Віларой Боч з колекції Сентєрі Юнлімітед Віларой Боч", на неправильно прочитаном як "Декор Серый Х 20x20 Кентурі Унлімітед Віллероі Боч з колекції Кентурі Унлімітед Віллероі Боч". Виробник цієї плитки Villeroy Boch може бути помилково написаний як Villeroyboch, Віларой Боч, Віллероі Боч і навіть як Мшддукщн Ищср, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 20 × 20 см |
| Вага | 18.5 кг |
| Країна | Німеччина |
| Бренд | Villeroy Boch |
| Серія | Century Unlimited Villeroy Boch |
| Колекція | Century Unlimited |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1.08 м.кв. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 8 шт / 7.2 кг |
| Штук в упаковці | 12 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Рельєфна |
| Артикул виробника | 2634CF9H |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Декор |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,76) HEX: #c2c2c2 RGB: 194, 194, 194 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2708 2708 | |
| hsv(0,0,82) HEX: #d1d1d1 RGB: 209, 209, 209 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,8,71) HEX: #b5b5a7 RGB: 181, 181, 167 | RAL Design: 100 70 05 Smoky White (Димчастий Білий)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5507 5507 | |
| hsv(0,0,24) HEX: #3d3d3d RGB: 61, 61, 61 | RAL Design: 000 25 00 Onyx Black (Чорний Онікс)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,59) HEX: #969696 RGB: 150, 150, 150 | RAL Design: 000 60 00 Ash Grey (Попільно-Сірий)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,47) HEX: #787878 RGB: 120, 120, 120 | RAL Design: 000 50 00 Steel Grey (Сталевий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,41) HEX: #696969 RGB: 105, 105, 105 | RAL Design: 000 45 00 Architecture Grey (Архітектурний Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Декор Серый H 20x20 Century Unlimited Villeroy Boch з колекції Century Unlimited Villeroy Boch