

Керамічна плитка Декор Sand Decor R 32x90 Nature Peronda з колекції Nature Peronda виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Sand Decor R 32x90 Nature Peronda найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 32см і довжина плитки дорівнює 90см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 5315. |
Декор Sand Decor R 32x90 Nature Peronda з колекції Nature Peronda може бути прочитано англійською мовою як "Декор Сенд Декор Р 32x90 Нечєр Паранєй з колекції Нечєр Паранєй", на неправильно прочитаном як "Декор Санд Декор Р 32x90 Натуре Перонда з колекції Натуре Перонда". Виробник цієї плитки Peronda може бути помилково написаний як Peronda, Perond, Паранєй, Перонда і навіть як Зукщтвф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 32 × 90 см |
| Вага | 20.9 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Peronda |
| Серія | Nature Peronda |
| Колекція | Nature |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.15 м.кв. |
| Товщина | 10.5 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 1.15 м.кв. / 4 шт / 20.9 кг |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Рельєфна |
| Артикул виробника | fOQ1 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Декор |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Декор Sand Decor R 32x90 Nature Peronda з колекції Nature Peronda