

Керамічна плитка Декор Rouge Decor Liberty 20x20 Memory Cerim з колекції Memory Cerim виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Rouge Decor Liberty 20x20 Memory Cerim найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3007 Чорно-червоний Pantone Black 5. |
Декор Rouge Decor Liberty 20x20 Memory Cerim з колекції Memory Cerim може бути прочитано англійською мовою як "Декор Роадж Декор Лібарті 20x20 Меморі Сарім з колекції Меморі Сарім", на неправильно прочитаном як "Декор Роуге Декор Ліберті 20x20 Меморі Керім з колекції Меморі Керім". Виробник цієї плитки Cerim може бути помилково написаний як Cerim, Сарім, Керім і навіть як Сукшь, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 20 × 20 см |
| Вага | 21.89 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Cerim |
| Серія | Memory Cerim |
| Колекція | Memory |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.96 м.кв. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V4 |
| Пакувальна норма | 0.96 м.кв. / 24 шт / 21.89 кг |
| Штук в упаковці | 24 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 741774 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Декор |
| Колір | антрацит |
| hsv(0,40,29) HEX: #4a2c2c RGB: 74, 44, 44 | RAL Design: 020 20 10 Night Red (Нічна Заграва)RAL Classic: 3007 Чорно-червонийPantone: 5 Black 5 | |
| hsv(0,33,18) HEX: #2e1f1f RGB: 46, 31, 31 | RAL Design: 020 20 10 Night Red (Нічна Заграва)RAL Classic: 8017 Шоколадно-коричневийPantone: 5 Black 5 | |
| hsv(0,20,29) HEX: #4a3b3b RGB: 74, 59, 59 | RAL Design: 020 30 05 Rhodonite Brown (Коричневий Родоніт)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 5 Black 5 | |
| hsv(15,67,35) HEX: #592c1d RGB: 89, 44, 29 | RAL Design: 050 30 30 Tobacco Brown (Коричневий Тютюн)RAL Classic: 8029 Перламутровий міднийPantone: 4695 4695 | |
| hsv(0,67,18) HEX: #2e0f0f RGB: 46, 15, 15 | RAL Design: 020 20 29 Burgundy (Бургундський Червоний)RAL Classic: 3005 Винно-червонийPantone: 4975 4975 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(20,50,35) HEX: #593c2d RGB: 89, 60, 45 | RAL Design: 060 30 20 Peat Brown (Коричневий Торф)RAL Classic: 8011 Горіхово-коричневийPantone: 7518 7518 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Декор Rouge Decor Liberty 20x20 Memory Cerim з колекції Memory Cerim