Декор Renaissance Dublin Khaki And Dark Blue On White 15.1x15.1 Odyssey Original Style з колекції Odyssey Original Style
Original Style
Керамічна плитка Декор Renaissance Dublin Khaki And Dark Blue On White 15.1x15.1 Odyssey Original Style з колекції Odyssey Original Style виробництва Весь світ хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Renaissance Dublin Khaki And Dark Blue On White 15.1x15.1 Odyssey Original Style найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 15.1см і довжина плитки дорівнює 15.1см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1014 Слонова кістка Pantone 454. |
Декор Renaissance Dublin Khaki And Dark Blue On White 15.1x15.1 Odyssey Original Style з колекції Odyssey Original Style може бути прочитано англійською мовою як "Декор Ренейсенс Д'юблін Кхейкі Енд Дарк Бле Он Віт 15.1x15.1 Одйсей Орігінел Стйл з колекції Одйсей Орігінел Стйл", на неправильно прочитаном як "Декор Ренаіссанце Дублін Кхакі Анд Дарк Блуе Он Вхіте 15.1x15.1 Одюссеі Орігінал Стюле з колекції Одюссеі Орігінал Стюле". Виробник цієї плитки Original Style може бути помилково написаний як Originalstyle, Original Styl, Орігінел Стйл, Орігінал Стюле і навіть як Щкшпштфд Іенду, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 15.1 × 15.1 см |
| Країна | Англія |
| Бренд | Original Style |
| Серія | Odyssey Original Style |
| Колекція | Odyssey |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 15 шт / 0.48 кг |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 8045V |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Декор |
| Колір | біло сірий коричнево-сірий |
| hsv(45,27,88) HEX: #e0d1a4 RGB: 224, 209, 164 | RAL Design: 095 85 20 Dull Light Yellow (Мутний Світло-Жовтий)RAL Classic: 1014 Слонова кісткаPantone: 454 454 | |
| hsv(40,21,82) HEX: #d1c2a5 RGB: 209, 194, 165 | RAL Design: 085 80 10 Velvet Beige (Бархатисто-Бежовий)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 413 413 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,38,47) HEX: #78784a RGB: 120, 120, 74 | RAL Design: 110 50 20 Alexandrite Green (Зелений Олександрит)RAL Classic: 6013 Тростниково-зеленийPantone: 5763 5763 | |
| hsv(0,0,24) HEX: #3d3d3d RGB: 61, 61, 61 | RAL Design: 000 25 00 Onyx Black (Чорний Онікс)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,25,24) HEX: #3d2e2e RGB: 61, 46, 46 | RAL Design: 020 20 05 Deep Brown (Коричневий)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 5 Black 5 | |
| hsv(40,33,53) HEX: #87785b RGB: 135, 120, 91 | RAL Design: 085 50 20 Pyrite Slate Green (Зелений Пірит)RAL Classic: 8000 Зелено-коричневийPantone: 404 404 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Декор Renaissance Dublin Khaki And Dark Blue On White 15.1x15.1 Odyssey Original Style з колекції Odyssey Original Style