

Керамічна плитка Декор Relieve Mandala Cosmos Navajo White 15x15 Earth Adex з колекції Earth Adex виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Relieve Mandala Cosmos Navajo White 15x15 Earth Adex найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 15см і довжина плитки дорівнює 15см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9003 Сигнальний білий Pantone 2707. |
Декор Relieve Mandala Cosmos Navajo White 15x15 Earth Adex з колекції Earth Adex може бути прочитано англійською мовою як "Декор Рела'єв Менолєй Космос Невейджо Віт 15x15 Іарз Едекс з колекції Іарз Едекс", на неправильно прочитаном як "Декор Реліеве Мандала Космос Наваджо Вхіте 15x15 Еартх Адекс з колекції Еартх Адекс". Виробник цієї плитки Adex може бути помилково написаний як Adex, Едекс, Адекс і навіть як Фвуч, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 15 × 15 см |
| Вага | 33.41 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Adex |
| Серія | Earth Adex |
| Колекція | Earth |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1.44 м.кв. |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 35 шт / 13.94 кг |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Рельєфна |
| Артикул виробника | ADEH4001 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,6,94) HEX: #f0e1e1 RGB: 240, 225, 225 | RAL Design: 360 85 05 Theatre Powder Rose (Рожева Театральна Пудра)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 | |
| hsv(60,6,100) HEX: #fffff0 RGB: 255, 255, 240 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9010 БілийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,7,88) HEX: #e0d1d1 RGB: 224, 209, 209 | RAL Design: 360 85 05 Theatre Powder Rose (Рожева Театральна Пудра)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Декор Relieve Mandala Cosmos Navajo White 15x15 Earth Adex з колекції Earth Adex