

Керамічна плитка Декор Recas 20x20 Aranjuez Vives з колекції Aranjuez Vives виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Recas 20x20 Aranjuez Vives найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірий Pantone 5295. |
Декор Recas 20x20 Aranjuez Vives з колекції Aranjuez Vives може бути прочитано англійською мовою як "Декор Рекес 20x20 Аренджез Вівс з колекції Аренджез Вівс", на неправильно прочитаном як "Декор Ресас 20x20 Аранджуез Вівес з колекції Аранджуез Вівес". Виробник цієї плитки Vives може бути помилково написаний як Vives, Вівс, Вівес і навіть як Мшмуі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 20 × 20 см |
| Вага | 20.19 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Vives |
| Серія | Aranjuez Vives |
| Колекція | Aranjuez |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 м.кв. |
| Товщина | 11 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 1 м.кв. / 25 шт / 20.19 кг |
| Штук в упаковці | 25 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | MK.REM 30GB |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | сірий |
| hsv(0,7,82) HEX: #d1c2c2 RGB: 209, 194, 194 | RAL Design: 020 80 05 Aurora Grey (Сіра Аврора)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(240,17,71) HEX: #9696b5 RGB: 150, 150, 181 | RAL Design: 290 60 15 Delicate Violet (Граціозний Фіолетовий)RAL Classic: 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-ОжиновийPantone: 2716 2716 | |
| hsv(40,43,82) HEX: #d1b377 RGB: 209, 179, 119 | RAL Design: 085 70 30 Hay Yellow (Жовте Сіно)RAL Classic: 1002 Пісочно-жовтийPantone: 5855 5855 | |
| hsv(60,22,53) HEX: #878769 RGB: 135, 135, 105 | RAL Design: 110 60 20 Peapod Green (Зелені Стручки Гороху)RAL Classic: 7002 Оливково-сірийPantone: 8321 8321 | |
| hsv(60,20,59) HEX: #969678 RGB: 150, 150, 120 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7034 Жовто-сірийPantone: 5635 5635 | |
| hsv(0,0,71) HEX: #b5b5b5 RGB: 181, 181, 181 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7038 Агатовий сірийPantone: 536 536 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Декор Recas 20x20 Aranjuez Vives з колекції Aranjuez Vives