

Керамічна плитка Декор Qatar Nacar 31.6x90 Seul Porcelanosa з колекції Seul Porcelanosa виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Qatar Nacar 31.6x90 Seul Porcelanosa найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 31.6см і довжина плитки дорівнює 90см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2707. |
Декор Qatar Nacar 31.6x90 Seul Porcelanosa з колекції Seul Porcelanosa може бути прочитано англійською мовою як "Декор Кетар Некар 31.6x90 С'юл Порселейнозєй з колекції С'юл Порселейнозєй", на неправильно прочитаном як "Декор Кьатар Накар 31.6x90 Сеул Поркеланоса з колекції Сеул Поркеланоса". Виробник цієї плитки Porcelanosa може бути помилково написаний як Porcelanosa, Porcelanos, Порселейнозєй, Поркеланоса і навіть як Зщксудфтщіф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 31.6 × 90 см |
| Вага | 14.16 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Porcelanosa |
| Серія | Seul Porcelanosa |
| Колекція | Seul |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.85 м.кв. |
| Товщина | 10.3 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 0.85 м.кв. / 3 шт / 14.16 кг |
| Штук в упаковці | 3 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Напівполірована |
| Артикул виробника | P34704861 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Декор |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





3 reviews for Декор Qatar Nacar 31.6x90 Seul Porcelanosa з колекції Seul Porcelanosa