Декор Poppy And Wheatsheaf Corner Tile 15.2x15.2 Artworks Colonial White Original Style з колекції Artworks Colonial White Original Style
Original Style
Керамічна плитка Декор Poppy And Wheatsheaf Corner Tile 15.2x15.2 Artworks Colonial White Original Style з колекції Artworks Colonial White Original Style виробництва Весь світ хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Poppy And Wheatsheaf Corner Tile 15.2x15.2 Artworks Colonial White Original Style найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 15.2см і довжина плитки дорівнює 15.2см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9002 Світло-сірий Pantone 2707. |
Декор Poppy And Wheatsheaf Corner Tile 15.2x15.2 Artworks Colonial White Original Style з колекції Artworks Colonial White Original Style може бути прочитано англійською мовою як "Декор Поппі Енд Веейтшеейф Корнар Тіл 15.2x15.2 Артворкс Колонайял Віт Орігінел Стйл з колекції Артворкс Колонайял Віт Орігінел Стйл", на неправильно прочитаном як "Декор Поппі Анд Вхеатшеаф Корнер Тіле 15.2x15.2 Артворкс Колоніал Вхіте Орігінал Стюле з колекції Артворкс Колоніал Вхіте Орігінал Стюле". Виробник цієї плитки Original Style може бути помилково написаний як Originalstyle, Original Styl, Орігінел Стйл, Орігінал Стюле і навіть як Щкшпштфд Іенду, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 15.2 × 15.2 см |
| Вага | 12.08 кг |
| Країна | Англія |
| Бренд | Original Style |
| Серія | Artworks Colonial White Original Style |
| Колекція | Artworks Colonial White |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 0.7 м.кв. |
| Товщина | 7 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 5 шт / 0.29 кг |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 6027B |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | бежевий |
| hsv(60,6,94) HEX: #f0f0e1 RGB: 240, 240, 225 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(43,47,88) HEX: #e0c377 RGB: 224, 195, 119 | RAL Design: 085 80 40 Table Pear Yellow (Жовта Їдальня Груша)RAL Classic: 1002 Пісочно-жовтийPantone: 4525 4525 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Декор Poppy And Wheatsheaf Corner Tile 15.2x15.2 Artworks Colonial White Original Style з колекції Artworks Colonial White Original Style