

Керамічна плитка Декор Pincelado Aquamarina 32x64 Chevron Bestile з колекції Chevron Bestile виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Pincelado Aquamarina 32x64 Chevron Bestile найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 32см і довжина плитки дорівнює 64см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9016 Транспортний білий Pantone 2707. |
Декор Pincelado Aquamarina 32x64 Chevron Bestile з колекції Chevron Bestile може бути прочитано англійською мовою як "Декор Пінселейдо Еквемарінєй 32x64 Чеврон Бестіл з колекції Чеврон Бестіл", на неправильно прочитаном як "Декор Пінцеладо Акьуамаріна 32x64 Чеврон Бестіле з колекції Чеврон Бестіле". Виробник цієї плитки Bestile може бути помилково написаний як Bestile, Bestil, Бестіл, Бестіле і навіть як Иуіешду, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 32 × 64 см |
| Вага | 24.46 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Bestile |
| Серія | Chevron Bestile |
| Колекція | Chevron |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.43 м.кв. |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 1.43 м.кв. / 7 шт / 24.46 кг |
| Штук в упаковці | 7 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 10990010 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | білий |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(90,15,76) HEX: #b3c2a5 RGB: 179, 194, 165 | RAL Design: 130 80 20 Enamel Green (Зелена Емаль)RAL Classic: 7038 Агатовий сірийPantone: 565 565 | |
| hsv(90,17,71) HEX: #a6b596 RGB: 166, 181, 150 | RAL Design: 130 70 20 Soap Green (Зелене Мило)RAL Classic: 7038 Агатовий сірийPantone: 623 623 | |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,6,100) HEX: #fffff0 RGB: 255, 255, 240 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9010 БілийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(90,14,82) HEX: #c2d1b4 RGB: 194, 209, 180 | RAL Design: 130 80 20 Enamel Green (Зелена Емаль)RAL Classic: 7038 Агатовий сірийPantone: 565 565 | |
| hsv(90,18,65) HEX: #97a688 RGB: 151, 166, 136 | RAL Design: 130 70 20 Soap Green (Зелене Мило)RAL Classic: 7033 Цементно-сірийPantone: 5565 5565 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





5 reviews for Декор Pincelado Aquamarina 32x64 Chevron Bestile з колекції Chevron Bestile