

Керамічна плитка Декор Pigneto Mar 20x20 Benaco Vives з колекції Benaco Vives виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Pigneto Mar 20x20 Benaco Vives найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 5503. |
Декор Pigneto Mar 20x20 Benaco Vives з колекції Benaco Vives може бути прочитано англійською мовою як "Декор Пайгнето Мар 20x20 Бенейко Вівс з колекції Бенейко Вівс", на неправильно прочитаном як "Декор Пігнето Мар 20x20 Бенако Вівес з колекції Бенако Вівес". Виробник цієї плитки Vives може бути помилково написаний як Vives, Вівс, Вівес і навіть як Мшмуі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 20 × 20 см |
| Вага | 24.448 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Vives |
| Серія | Benaco Vives |
| Колекція | Benaco |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.231 м.кв. |
| Товщина | 8 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 25 шт / 18 кг |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | MW0296 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | сірий |
| hsv(120,9,65) HEX: #97a697 RGB: 151, 166, 151 | RAL Design: 140 70 10 Wormwood Green (Зелений Вермут)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 5503 5503 | |
| hsv(0,0,65) HEX: #a6a6a6 RGB: 166, 166, 166 | RAL Design: 000 65 00 Mortar Grey (Сірий Цемент)RAL Classic: 9006 Залізний блиск (Iron Glimmer) Біло-алюмінієвийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,71) HEX: #b5b5b5 RGB: 181, 181, 181 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7038 Агатовий сірийPantone: 536 536 | |
| hsv(0,0,53) HEX: #878787 RGB: 135, 135, 135 | RAL Design: 000 55 00 Medium Grey (Середньо-Сірий)RAL Classic: 9007 Залізний блиск (Iron Glimmer) Темно-алюмінієвийPantone: 535 535 | |
| hsv(120,11,53) HEX: #788778 RGB: 120, 135, 120 | RAL Design: 150 50 10 Sage Green Grey (Зелено-Сірий Шавлія)RAL Classic: 7010 Брезентово-сірийPantone: 625 625 | |
| hsv(0,0,76) HEX: #c2c2c2 RGB: 194, 194, 194 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2708 2708 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Декор Pigneto Mar 20x20 Benaco Vives з колекції Benaco Vives