

Керамічна плитка Декор Pietra Grey List Mix Sq 10x30 Lux Experience Impronta з колекції Lux Experience Impronta виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Pietra Grey List Mix Sq 10x30 Lux Experience Impronta найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 10см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий Pantone 535. |
Декор Pietra Grey List Mix Sq 10x30 Lux Experience Impronta з колекції Lux Experience Impronta може бути прочитано англійською мовою як "Декор Па'єтрєй Грей Ліст Мікс Ск 10x30 Л'юкс Ікспара'єнс Імпрантєй з колекції Л'юкс Ікспара'єнс Імпрантєй", на неправильно прочитаном як "Декор Піетра Греі Ліст Мікс Скь 10x30 Лукс Експеріенце Імпронта з колекції Лукс Експеріенце Імпронта". Виробник цієї плитки Impronta може бути помилково написаний як Impronta, Impront, Імпрантєй, Імпронта і навіть як Шьзкщтеф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 10 × 30 см |
| Вага | 20.23 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Impronta |
| Серія | Lux Experience Impronta |
| Колекція | Lux Experience |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.9 м.кв. |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 0.9 м.кв. / 30 шт / 20.23 кг |
| Штук в упаковці | 30 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | MW02L3M |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Декор |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,29) HEX: #4a4a4a RGB: 74, 74, 74 | RAL Design: 000 35 00 Briquette Grey (Сірий Брикет)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,35) HEX: #595959 RGB: 89, 89, 89 | RAL Design: 000 40 00 Dark Grey (Темно-Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,41) HEX: #696969 RGB: 105, 105, 105 | RAL Design: 000 45 00 Architecture Grey (Архітектурний Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Декор Pietra Grey List Mix Sq 10x30 Lux Experience Impronta з колекції Lux Experience Impronta