

Керамічна плитка Декор Pals Iris 18.5x18.5 Pobles Saloni з колекції Pobles Saloni виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Pals Iris 18.5x18.5 Pobles Saloni найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 18.5см і довжина плитки дорівнює 18.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірий Pantone 5295. |
Декор Pals Iris 18.5x18.5 Pobles Saloni з колекції Pobles Saloni може бути прочитано англійською мовою як "Декор Полс Еріс 18.5x18.5 Поблс Солоні з колекції Поблс Солоні", на неправильно прочитаном як "Декор Палс Іріс 18.5x18.5 Поблес Салоні з колекції Поблес Салоні". Виробник цієї плитки Saloni може бути помилково написаний як Saloni, Salon, Солоні, Салоні і навіть як Іфдщтш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 18.5 × 18.5 см |
| Вага | 8.77 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Saloni |
| Серія | Pobles Saloni |
| Колекція | Pobles |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.44 м.кв. |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 0.44 м.кв. / 13 шт / 8.77 кг |
| Штук в упаковці | 13 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | EYM990 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | сірий |
| hsv(0,8,76) HEX: #c2b2b2 RGB: 194, 178, 178 | RAL Design: 020 70 05 Fashion Mauve (Модна Мальва)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(0,0,47) HEX: #787878 RGB: 120, 120, 120 | RAL Design: 000 50 00 Steel Grey (Сталевий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,13,47) HEX: #786868 RGB: 120, 104, 104 | RAL Design: 020 40 05 Greyish Brown (Сіро-коричневий)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(0,0,76) HEX: #c2c2c2 RGB: 194, 194, 194 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2708 2708 | |
| hsv(0,0,53) HEX: #878787 RGB: 135, 135, 135 | RAL Design: 000 55 00 Medium Grey (Середньо-Сірий)RAL Classic: 9007 Залізний блиск (Iron Glimmer) Темно-алюмінієвийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63













4 reviews for Декор Pals Iris 18.5x18.5 Pobles Saloni з колекції Pobles Saloni