Декор Onix Beige Zinnia 25x75 Capri Undefasa з колекції Capri Undefasa
Undefasa

Керамічна плитка Декор Onix Beige Zinnia 25x75 Capri Undefasa з колекції Capri Undefasa виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Onix Beige Zinnia 25x75 Capri Undefasa найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 25см і довжина плитки дорівнює 75см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1001 Бежовий Pantone 413. |
Декор Onix Beige Zinnia 25x75 Capri Undefasa з колекції Capri Undefasa може бути прочитано англійською мовою як "Декор Онікс Бейдж Зіннія 25x75 Кепрі Юнефезєй з колекції Кепрі Юнефезєй", на неправильно прочитаном як "Декор Онікс Беіге Зінніа 25x75 Капрі Ундефаса з колекції Капрі Ундефаса". Виробник цієї плитки Undefasa може бути помилково написаний як Undefasa, Undefas, Юнефезєй, Ундефаса і навіть як Гтвуафіф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 25 × 75 см |
| Вага | 2 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Undefasa |
| Серія | Capri Undefasa |
| Колекція | Capri |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.31 м.кв. |
| Товщина | 8 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.31 м.кв. / 7 шт / 2 кг |
| Штук в упаковці | 7 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 10816 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | біло сірий коричнево-сірий |
| hsv(40,21,82) HEX: #d1c2a5 RGB: 209, 194, 165 | RAL Design: 085 80 10 Velvet Beige (Бархатисто-Бежовий)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 413 413 | |
| hsv(40,20,88) HEX: #e0d1b4 RGB: 224, 209, 180 | RAL Design: 090 85 10 Paella Natural White (Біла Натуральна Паелья)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 427 427 | |
| hsv(40,23,76) HEX: #c2b395 RGB: 194, 179, 149 | RAL Design: 085 70 20 Feldspar Grey (Сірий Польовий Шпат)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63




3 reviews for Декор Onix Beige Zinnia 25x75 Capri Undefasa з колекції Capri Undefasa