Декор Moulin Rouge 15.2x15.2 Artworks Colonial White Original Style з колекції Artworks Colonial White Original Style
Original Style
Керамічна плитка Декор Moulin Rouge 15.2x15.2 Artworks Colonial White Original Style з колекції Artworks Colonial White Original Style виробництва Весь світ хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Moulin Rouge 15.2x15.2 Artworks Colonial White Original Style найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 15.2см і довжина плитки дорівнює 15.2см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 427. |
Декор Moulin Rouge 15.2x15.2 Artworks Colonial White Original Style з колекції Artworks Colonial White Original Style може бути прочитано англійською мовою як "Декор Моулін Роадж 15.2x15.2 Артворкс Колонайял Віт Орігінел Стйл з колекції Артворкс Колонайял Віт Орігінел Стйл", на неправильно прочитаном як "Декор Моулін Роуге 15.2x15.2 Артворкс Колоніал Вхіте Орігінал Стюле з колекції Артворкс Колоніал Вхіте Орігінал Стюле". Виробник цієї плитки Original Style може бути помилково написаний як Originalstyle, Original Styl, Орігінел Стйл, Орігінал Стюле і навіть як Щкшпштфд Іенду, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 15.2 × 15.2 см |
| Вага | 12.08 кг |
| Країна | Англія |
| Бренд | Original Style |
| Серія | Artworks Colonial White Original Style |
| Колекція | Artworks Colonial White |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 0.7 м.кв. |
| Товщина | 7 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 1 шт / 0.3 кг |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 5971B |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | біло сірий коричнево-сірий |
| hsv(40,20,88) HEX: #e0d1b4 RGB: 224, 209, 180 | RAL Design: 090 85 10 Paella Natural White (Біла Натуральна Паелья)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 427 427 | |
| hsv(23,53,88) HEX: #e09769 RGB: 224, 151, 105 | RAL Design: 060 70 40 Candle Yellow (Жовта Свічка)RAL Classic: 3022 Лососьово-червонийPantone: 7515 7515 | |
| hsv(26,47,88) HEX: #e0a577 RGB: 224, 165, 119 | RAL Design: 060 70 40 Candle Yellow (Жовта Свічка)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 7514 7514 | |
| hsv(30,27,88) HEX: #e0c2a4 RGB: 224, 194, 164 | RAL Design: 070 80 20 Buttercup Yellow (Жовтий Лютик)RAL Classic: 1014 Слонова кісткаPantone: 434 434 | |
| hsv(23,57,82) HEX: #d1885a RGB: 209, 136, 90 | RAL Design: 060 60 40 Maple Syrup Brown (Коричневий Кленовий Сироп)RAL Classic: 3022 Лососьово-червонийPantone: 7515 7515 | |
| hsv(120,25,47) HEX: #5a785a RGB: 90, 120, 90 | RAL Design: 150 50 20 Korean Mint (Корейська М'ята)RAL Classic: 6011 Редєдово-зеленийPantone: 625 625 | |
| hsv(120,29,41) HEX: #4a694a RGB: 74, 105, 74 | RAL Design: 150 40 20 Firm Green (Яскраво-Зелений)RAL Classic: 6020 Хромовий зеленийPantone: 5545 5545 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63









5 reviews for Декор Moulin Rouge 15.2x15.2 Artworks Colonial White Original Style з колекції Artworks Colonial White Original Style