

Керамічна плитка Декор Mosaico Mix Beige 23.5x58 Agatha Unicer з колекції Agatha Unicer виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Mosaico Mix Beige 23.5x58 Agatha Unicer найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 23.5см і довжина плитки дорівнює 58см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 7443. |
Декор Mosaico Mix Beige 23.5x58 Agatha Unicer з колекції Agatha Unicer може бути прочитано англійською мовою як "Декор Мозейко Мікс Бейдж 23.5x58 Егазє Юнісар з колекції Егазє Юнісар", на неправильно прочитаном як "Декор Мосаіко Мікс Беіге 23.5x58 Агатха Унікер з колекції Агатха Унікер". Виробник цієї плитки Unicer може бути помилково написаний як Unicer, Юнісар, Унікер і навіть як Гтшсук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 23.5 × 58 см |
| Вага | 23.1 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Unicer |
| Серія | Agatha Unicer |
| Колекція | Agatha |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.23 м.кв. |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 1.23 м.кв. / 9 шт / 23.1 кг |
| Штук в упаковці | 9 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 902587 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | бежевий |
| hsv(30,13,94) HEX: #f0e0d1 RGB: 240, 224, 209 | RAL Design: 070 90 10 Light Corn (Світла Кукурудза)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 7443 7443 | |
| hsv(60,6,94) HEX: #f0f0e1 RGB: 240, 240, 225 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





3 reviews for Декор Mosaico Mix Beige 23.5x58 Agatha Unicer з колекції Agatha Unicer