

Керамічна плитка Декор Mosaico Gris 31.6x90 Recife Porcelanosa з колекції Recife Porcelanosa виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Mosaico Gris 31.6x90 Recife Porcelanosa найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 31.6см і довжина плитки дорівнює 90см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевий Pantone Cool Gray 6. |
Декор Mosaico Gris 31.6x90 Recife Porcelanosa з колекції Recife Porcelanosa може бути прочитано англійською мовою як "Декор Мозейко Гріс 31.6x90 Ресіф Порселейнозєй з колекції Ресіф Порселейнозєй", на неправильно прочитаном як "Декор Мосаіко Гріс 31.6x90 Рекіфе Поркеланоса з колекції Рекіфе Поркеланоса". Виробник цієї плитки Porcelanosa може бути помилково написаний як Porcelanosa, Porcelanos, Порселейнозєй, Поркеланоса і навіть як Зщксудфтщіф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 31.6 × 90 см |
| Вага | 18.48 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Porcelanosa |
| Серія | Recife Porcelanosa |
| Колекція | Recife |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.13 м.кв. |
| Товщина | 9.5 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1.13 м.кв. / 4 шт / 18.48 кг |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | P34705171 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Декор |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,17,71) HEX: #b5a696 RGB: 181, 166, 150 | RAL Design: 070 70 10 Ginger Grey Yellow (Сіро-Жовтий Імбир)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 6 Cool Gray 6 | |
| hsv(30,18,65) HEX: #a69788 RGB: 166, 151, 136 | RAL Design: 075 60 10 Putty Yellow (Жовтий Цемент)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 7 Cool Gray 7 | |
| hsv(30,15,76) HEX: #c2b3a5 RGB: 194, 179, 165 | RAL Design: 075 70 10 Flax Fibre Grey (Сіре Льняне Волокно)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 5 Cool Gray 5 | |
| hsv(30,20,59) HEX: #968778 RGB: 150, 135, 120 | RAL Design: 070 60 10 Light Mahogany (Світле Червоне Дерево)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 8 Cool Gray 8 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





4 reviews for Декор Mosaico Gris 31.6x90 Recife Porcelanosa з колекції Recife Porcelanosa