

Керамічна плитка Декор Mosaico Acero 45x120 Prada Porcelanosa з колекції Prada Porcelanosa виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Mosaico Acero 45x120 Prada Porcelanosa найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 45см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірий Pantone 5295. |
Декор Mosaico Acero 45x120 Prada Porcelanosa з колекції Prada Porcelanosa може бути прочитано англійською мовою як "Декор Мозейко Есаро 45x120 Предєй Порселейнозєй з колекції Предєй Порселейнозєй", на неправильно прочитаном як "Декор Мосаіко Акеро 45x120 Прада Поркеланоса з колекції Прада Поркеланоса". Виробник цієї плитки Porcelanosa може бути помилково написаний як Porcelanosa, Porcelanos, Порселейнозєй, Поркеланоса і навіть як Зщксудфтщіф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 45 × 120 см |
| Вага | 37.3 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Porcelanosa |
| Серія | Prada Porcelanosa |
| Колекція | Prada |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.622 м.кв. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.622 м.кв. / 3 шт / 37.3 кг |
| Штук в упаковці | 3 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Рельєфна |
| Артикул виробника | P35800681 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Декор |
| Колір | сірий |
| hsv(0,8,76) HEX: #c2b2b2 RGB: 194, 178, 178 | RAL Design: 020 70 05 Fashion Mauve (Модна Мальва)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(60,8,71) HEX: #b5b5a7 RGB: 181, 181, 167 | RAL Design: 100 70 05 Smoky White (Димчастий Білий)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5507 5507 | |
| hsv(60,9,65) HEX: #a6a697 RGB: 166, 166, 151 | RAL Design: 110 70 10 Chinese Tea Green (Зелений Китайський Чай)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5635 5635 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





4 reviews for Декор Mosaico Acero 45x120 Prada Porcelanosa з колекції Prada Porcelanosa