Декор Mix 25x25 Atenas Codicer з колекції Atenas Codicer
Знято з виробництваCodicer

Керамічна плитка Декор Mix 25x25 Atenas Codicer з колекції Atenas Codicer виробництва Знято з виробництва хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Mix 25x25 Atenas Codicer найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 25см і довжина плитки дорівнює 25см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-Ожиновий Pantone 2716. |
Декор Mix 25x25 Atenas Codicer з колекції Atenas Codicer може бути прочитано англійською мовою як "Декор Мікс 25x25 Етенес Кодісар з колекції Етенес Кодісар", на неправильно прочитаном як "Декор Мікс 25x25 Атенас Кодікер з колекції Атенас Кодікер". Виробник цієї плитки Codicer може бути помилково написаний як Codicer, Кодісар, Кодікер і навіть як Сщвшсук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 25 × 25 см |
| Вага | 20.5 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Codicer |
| Серія | Atenas Codicer |
| Колекція | Atenas |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 м.кв. |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 1 м.кв. / 16 шт / 20.5 кг |
| Штук в упаковці | 16 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 6658 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | сірий |
| hsv(240,8,76) HEX: #b2b2c2 RGB: 178, 178, 194 | RAL Design: 290 70 10 Cream Violet (Фіолетовий Крем)RAL Classic: 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-ОжиновийPantone: 2716 2716 | |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,82) HEX: #d1d1d1 RGB: 209, 209, 209 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,76) HEX: #c2c2c2 RGB: 194, 194, 194 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2708 2708 | |
| hsv(240,11,53) HEX: #787887 RGB: 120, 120, 135 | RAL Design: 290 50 10 Ash Mauve (Ліловий Попіл)RAL Classic: 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-ОжиновийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Декор Mix 25x25 Atenas Codicer з колекції Atenas Codicer