Декор Leaf Wall Decor 12.5x12.5 Blanc Et Bleu Wow з колекції Blanc Et Bleu Wow
Wow

Керамічна плитка Декор Leaf Wall Decor 12.5x12.5 Blanc Et Bleu Wow з колекції Blanc Et Bleu Wow виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Leaf Wall Decor 12.5x12.5 Blanc Et Bleu Wow найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 12.5см і довжина плитки дорівнює 12.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9016 Транспортний білий Pantone 2707. |
Декор Leaf Wall Decor 12.5x12.5 Blanc Et Bleu Wow з колекції Blanc Et Bleu Wow може бути прочитано англійською мовою як "Декор Леейф Ол Декор 12.5x12.5 Бленк Іт Блу Оуу з колекції Бленк Іт Блу Оуу", на неправильно прочитаном як "Декор Леаф Валл Декор 12.5x12.5 Бланс Ет Блеу Вов з колекції Бланс Ет Блеу Вов". Виробник цієї плитки Wow може бути помилково написаний як Wow, Оуу, Вов і навіть як Цщц, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 12.5 × 12.5 см |
| Вага | 6.724 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Wow |
| Серія | Blanc Et Bleu Wow |
| Колекція | Blanc Et Bleu |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.417 м.кв. |
| Товщина | 8 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 0.417 м.кв. / 27 шт / 6.724 кг |
| Штук в упаковці | 27 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 108910 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(206,64,65) HEX: #3c78a6 RGB: 60, 120, 166 | RAL Design: 260 50 30 Beijing Blue (Пекінський Синій)RAL Classic: 5012 БлакитнийPantone: 660 660 | |
| hsv(210,60,59) HEX: #3c6996 RGB: 60, 105, 150 | RAL Design: 280 40 35 Portuguese Blue (Португальський Синій)RAL Classic: 5007 Діамантово-синійPantone: 660 660 | |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,6,100) HEX: #fffff0 RGB: 255, 255, 240 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9010 БілийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(190,92,76) HEX: #10a4c2 RGB: 16, 164, 194 | RAL Design: 240 60 35 Princess Blue (Синя Принцеса)RAL Classic: 5021 Водна синьPantone: 2995 2995 | |
| hsv(203,67,71) HEX: #3c87b5 RGB: 60, 135, 181 | RAL Design: 240 60 30 Fairytale Blue (Казковий Синій)RAL Classic: 5012 БлакитнийPantone: 660 660 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63










5 reviews for Декор Leaf Wall Decor 12.5x12.5 Blanc Et Bleu Wow з колекції Blanc Et Bleu Wow