

Керамічна плитка Декор Lastra Interni 120x260 Fresco Naxos з колекції Fresco Naxos виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Lastra Interni 120x260 Fresco Naxos найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 120см і довжина плитки дорівнює 260см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8015 Каштаново-коричневий Pantone 5205. |
Декор Lastra Interni 120x260 Fresco Naxos з колекції Fresco Naxos може бути прочитано англійською мовою як "Декор Лестрєй Інтарні 120x260 Фреско Нексос з колекції Фреско Нексос", на неправильно прочитаном як "Декор Ластра Інтерні 120x260 Фреско Наксос з колекції Фреско Наксос". Виробник цієї плитки Naxos може бути помилково написаний як Naxos, Нексос, Наксос і навіть як Тфчщі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 120 × 260 см |
| Країна | Італія |
| Бренд | Naxos |
| Серія | Fresco Naxos |
| Колекція | Fresco |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 7 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1 шт / 53 кг |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Рельєфна |
| Артикул виробника | 115164 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| hsv(0,29,41) HEX: #694a4a RGB: 105, 74, 74 | RAL Design: 020 40 10 Nut Brown (Коричневе Горіхове Дерево)RAL Classic: 8015 Каштаново-коричневийPantone: 5205 5205 | |
| hsv(30,60,59) HEX: #96693c RGB: 150, 105, 60 | RAL Design: 070 50 30 Lion's Mane Blonde (Світла Лева Грива)RAL Classic: 8001 Охра коричневаPantone: 874 874 | |
| hsv(0,0,35) HEX: #595959 RGB: 89, 89, 89 | RAL Design: 000 40 00 Dark Grey (Темно-Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,20,29) HEX: #4a3b3b RGB: 74, 59, 59 | RAL Design: 020 30 05 Rhodonite Brown (Коричневий Родоніт)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 5 Black 5 | |
| hsv(0,0,53) HEX: #878787 RGB: 135, 135, 135 | RAL Design: 000 55 00 Medium Grey (Середньо-Сірий)RAL Classic: 9007 Залізний блиск (Iron Glimmer) Темно-алюмінієвийPantone: 535 535 | |
| hsv(240,17,35) HEX: #4a4a59 RGB: 74, 74, 89 | RAL Design: 290 40 10 Shearwater Black (Чорний Буревісник)RAL Classic: 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-ОжиновийPantone: 5265 5265 | |
| hsv(0,11,53) HEX: #877878 RGB: 135, 120, 120 | RAL Design: 020 50 05 Zircon Grey (Сірий Циркон)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 8100 8100 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63






5 reviews for Декор Lastra Interni 120x260 Fresco Naxos з колекції Fresco Naxos