

Керамічна плитка Декор Ladakhi Cielo 20x20 Maori Vives з колекції Maori Vives виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Ladakhi Cielo 20x20 Maori Vives найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2707. |
Декор Ladakhi Cielo 20x20 Maori Vives з колекції Maori Vives може бути прочитано англійською мовою як "Декор Ледекхі Са'єло 20x20 Мaорі Вівс з колекції Мaорі Вівс", на неправильно прочитаном як "Декор Ладакхі Кіело 20x20 Маорі Вівес з колекції Маорі Вівес". Виробник цієї плитки Vives може бути помилково написаний як Vives, Вівс, Вівес і навіть як Мшмуі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 20 × 20 см |
| Вага | 24.6 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Vives |
| Серія | Maori Vives |
| Колекція | Maori |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1.44 м.кв. |
| Товщина | 8 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 25 шт / 18 кг |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(210,15,76) HEX: #a5b3c2 RGB: 165, 179, 194 | RAL Design: 260 70 10 Petrel Blue Grey (Синьо-Сірий Буревісник)RAL Classic: 7001 Сріблясто-сірийPantone: 2717 2717 | |
| hsv(210,17,71) HEX: #96a6b5 RGB: 150, 166, 181 | RAL Design: 260 70 10 Petrel Blue Grey (Синьо-Сірий Буревісник)RAL Classic: 7001 Сріблясто-сірийPantone: 7453 7453 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Декор Ladakhi Cielo 20x20 Maori Vives з колекції Maori Vives