

Керамічна плитка Декор Krabi-R Carbon 120x120 Belice Vives з колекції Belice Vives виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Krabi-R Carbon 120x120 Belice Vives найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 120см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8008 Оливково-коричневий Pantone Black 4. |
Декор Krabi-R Carbon 120x120 Belice Vives з колекції Belice Vives може бути прочитано англійською мовою як "Декор Крейбі Р Карбон 120x120 Беліс Вівс з колекції Беліс Вівс", на неправильно прочитаном як "Декор Крабі Р Карбон 120x120 Беліке Вівес з колекції Беліке Вівес". Виробник цієї плитки Vives може бути помилково написаний як Vives, Вівс, Вівес і навіть як Мшмуі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 120 × 120 см |
| Вага | 36.125 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Vives |
| Серія | Belice Vives |
| Колекція | Belice |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.44 м.кв. |
| Товщина | 11 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1.44 м.кв. / 1 шт / 36.125 кг |
| Штук в упаковці | 1 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | BE013MA |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Декор |
| Колір | антрацит |
| hsv(30,67,18) HEX: #2e1f0f RGB: 46, 31, 15 | RAL Design: 060 30 27 Cassiterite Brown (Коричневий Каситерит)RAL Classic: 8008 Оливково-коричневийPantone: 4 Black 4 | |
| hsv(30,50,24) HEX: #3d2e1f RGB: 61, 46, 31 | RAL Design: 080 20 10 Vanilla Bean Brown (Коричневий Стручок Ванілі)RAL Classic: 8028 ТеракотовийPantone: 4 Black 4 | |
| hsv(30,40,29) HEX: #4a3b2c RGB: 74, 59, 44 | RAL Design: 070 30 10 Mineral Brown (Коричневий Мінерал)RAL Classic: 8014 Сепія коричневийPantone: 7533 7533 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Декор Krabi-R Carbon 120x120 Belice Vives з колекції Belice Vives