

Керамічна плитка Декор Kokomo Grafito Oro 20x20 Nassau Vives з колекції Nassau Vives виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Kokomo Grafito Oro 20x20 Nassau Vives найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірий Pantone 535. |
Декор Kokomo Grafito Oro 20x20 Nassau Vives з колекції Nassau Vives може бути прочитано англійською мовою як "Декор Кокомо Грефіто Оро 20x20 Несо Вівс з колекції Несо Вівс", на неправильно прочитаном як "Декор Кокомо Графіто Оро 20x20 Нассау Вівес з колекції Нассау Вівес". Виробник цієї плитки Vives може бути помилково написаний як Vives, Вівс, Вівес і навіть як Мшмуі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 20 × 20 см |
| Вага | 14 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Vives |
| Серія | Nassau Vives |
| Колекція | Nassau |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 0.75 м.кв. |
| Товщина | 8 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 25 шт / 18 кг |
| Штук в упаковці | 16 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | сірий коричнево-сірий |
| hsv(0,0,59) HEX: #969696 RGB: 150, 150, 150 | RAL Design: 000 60 00 Ash Grey (Попільно-Сірий)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(30,55,65) HEX: #a6784b RGB: 166, 120, 75 | RAL Design: 070 50 30 Lion's Mane Blonde (Світла Лева Грива)RAL Classic: 1011 Коричнево-бежевийPantone: 7504 7504 | |
| hsv(0,10,59) HEX: #968787 RGB: 150, 135, 135 | RAL Design: 020 60 05 Globe Thistle Grey Rose (Сіро-Рожевий Мордівник)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(45,40,59) HEX: #96875a RGB: 150, 135, 90 | RAL Design: 090 60 30 Camouflage Olive (Захисний Оливковий)RAL Classic: 1020 Оливково-жовтийPantone: 451 451 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63













3 reviews for Декор Kokomo Grafito Oro 20x20 Nassau Vives з колекції Nassau Vives