Декор Knightshayes Grey On Chalk 29.8x29.8 Odyssey Original Style з колекції Odyssey Original Style
Original Style
Керамічна плитка Декор Knightshayes Grey On Chalk 29.8x29.8 Odyssey Original Style з колекції Odyssey Original Style виробництва Весь світ хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Knightshayes Grey On Chalk 29.8x29.8 Odyssey Original Style найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 29.8см і довжина плитки дорівнює 29.8см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9002 Світло-сірий Pantone 2707. |
Декор Knightshayes Grey On Chalk 29.8x29.8 Odyssey Original Style з колекції Odyssey Original Style може бути прочитано англійською мовою як "Декор Кнайгтшейс Грей Он Чолк 29.8x29.8 Одйсей Орігінел Стйл з колекції Одйсей Орігінел Стйл", на неправильно прочитаном як "Декор Кнігхтшаюес Греі Он Чалк 29.8x29.8 Одюссеі Орігінал Стюле з колекції Одюссеі Орігінал Стюле". Виробник цієї плитки Original Style може бути помилково написаний як Originalstyle, Original Styl, Орігінел Стйл, Орігінал Стюле і навіть як Щкшпштфд Іенду, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 29.8 × 29.8 см |
| Країна | Англія |
| Бренд | Original Style |
| Серія | Odyssey Original Style |
| Колекція | Odyssey |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 8 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 6 шт / 1.63 кг |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 8736 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Декор |
| Колір | сірий бежевий |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,8,71) HEX: #b5b5a7 RGB: 181, 181, 167 | RAL Design: 100 70 05 Smoky White (Димчастий Білий)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5507 5507 | |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,8,76) HEX: #c2c2b2 RGB: 194, 194, 178 | RAL Design: 110 80 10 Spring Grey (Сіра Весна)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5435 5435 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63







4 reviews for Декор Knightshayes Grey On Chalk 29.8x29.8 Odyssey Original Style з колекції Odyssey Original Style