

Керамічна плитка Декор Javalambre 3 Terra 31.6x31.6 Iberia Vives з колекції Iberia Vives виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Javalambre 3 Terra 31.6x31.6 Iberia Vives найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 31.6см і довжина плитки дорівнює 31.6см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8004 Мідно-коричневий Pantone 876. |
Декор Javalambre 3 Terra 31.6x31.6 Iberia Vives з колекції Iberia Vives може бути прочитано англійською мовою як "Декор Джеволембр 3 Таррєй 31.6x31.6 Айбарія Вівс з колекції Айбарія Вівс", на неправильно прочитаном як "Декор Джаваламбре 3 Терра 31.6x31.6 Іберіа Вівес з колекції Іберіа Вівес". Виробник цієї плитки Vives може бути помилково написаний як Vives, Вівс, Вівес і навіть як Мшмуі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 31.6 × 31.6 см |
| Вага | 49 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Vives |
| Серія | Iberia Vives |
| Колекція | Iberia |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 2 м.кв. |
| Товщина | 13 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 4 шт / 12.01 кг |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Матова |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(20,60,59) HEX: #965a3c RGB: 150, 90, 60 | RAL Design: 050 40 30 Curry Brown (Коричневий Каррі)RAL Classic: 8004 Мідно-коричневийPantone: 876 876 | |
| hsv(20,55,65) HEX: #a6694b RGB: 166, 105, 75 | RAL Design: 050 50 30 Golden Brown (Золотисто-Коричневий)RAL Classic: 8004 Мідно-коричневийPantone: 4715 4715 | |
| hsv(20,38,47) HEX: #78594a RGB: 120, 89, 74 | RAL Design: 050 40 20 Florentine Brown (Флорентійський Коричневий)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 7518 7518 | |
| hsv(20,50,35) HEX: #593c2d RGB: 89, 60, 45 | RAL Design: 060 30 20 Peat Brown (Коричневий Торф)RAL Classic: 8011 Горіхово-коричневийPantone: 7518 7518 | |
| hsv(20,33,53) HEX: #87695b RGB: 135, 105, 91 | RAL Design: 050 50 20 Milk Coffee Brown (Коричнева Кава З Молоком)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 437 437 | |
| hsv(20,60,29) HEX: #4a2c1e RGB: 74, 44, 30 | RAL Design: 050 20 16 Night Brown (Коричнева Ніч)RAL Classic: 8011 Горіхово-коричневийPantone: 476 476 | |
| hsv(30,67,18) HEX: #2e1f0f RGB: 46, 31, 15 | RAL Design: 060 30 27 Cassiterite Brown (Коричневий Каситерит)RAL Classic: 8008 Оливково-коричневийPantone: 4 Black 4 | |
| hsv(20,43,41) HEX: #694b3c RGB: 105, 75, 60 | RAL Design: 050 40 20 Florentine Brown (Флорентійський Коричневий)RAL Classic: 8002 Сигнальний коричневийPantone: 7518 7518 | |
| hsv(24,63,47) HEX: #784b2c RGB: 120, 75, 44 | RAL Design: 060 40 30 Brazilian Brown (Бразильський Коричневий)RAL Classic: 8003 Глиняний коричневийPantone: 4705 4705 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63













5 reviews for Декор Javalambre 3 Terra 31.6x31.6 Iberia Vives з колекції Iberia Vives