

Керамічна плитка Декор Inserto Yucatan B Sabbia 32.7x32.7 Maya Azteca Settecento з колекції Maya Azteca Settecento виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Inserto Yucatan B Sabbia 32.7x32.7 Maya Azteca Settecento найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 32.7см і довжина плитки дорівнює 32.7см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1001 Бежовий Pantone 452. |
Декор Inserto Yucatan B Sabbia 32.7x32.7 Maya Azteca Settecento з колекції Maya Azteca Settecento може бути прочитано англійською мовою як "Декор Інсарто Й'юкетен Себбія 32.7x32.7 Мейєй Езтекєй Сеттесенто з колекції Мейєй Езтекєй Сеттесенто", на неправильно прочитаном як "Декор Інсерто Юукатан Б Саббіа 32.7x32.7 Маюа Азтека Сеттекенто з колекції Маюа Азтека Сеттекенто". Виробник цієї плитки Settecento може бути помилково написаний як Settecento, Settecent, Сеттесенто, Сеттекенто і навіть як Іуееусутещ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 32.7 × 32.7 см |
| Країна | Італія |
| Бренд | Settecento |
| Серія | Maya Azteca Settecento |
| Колекція | Maya Azteca |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 12 шт / 29.5 кг |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Рельєфна |
| Артикул виробника | B6502 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(36,38,76) HEX: #c2a478 RGB: 194, 164, 120 | RAL Design: 080 70 30 Mustard Seed Beige (Бежове Гірчичне Зерно)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 452 452 | |
| hsv(45,31,76) HEX: #c2b386 RGB: 194, 179, 134 | RAL Design: 090 70 20 Barbados Beige (Бежовий Барбадос)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 452 452 | |
| hsv(45,29,82) HEX: #d1c294 RGB: 209, 194, 148 | RAL Design: 095 80 20 Pale Olive (Блідо-Оливковий)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 5803 5803 | |
| hsv(30,40,59) HEX: #96785a RGB: 150, 120, 90 | RAL Design: 070 50 20 Ash Gold (Золотий Попіл)RAL Classic: 1036 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-золотийPantone: 7531 7531 | |
| hsv(40,20,88) HEX: #e0d1b4 RGB: 224, 209, 180 | RAL Design: 090 85 10 Paella Natural White (Біла Натуральна Паелья)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 427 427 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Декор Inserto Yucatan B Sabbia 32.7x32.7 Maya Azteca Settecento з колекції Maya Azteca Settecento