Декор Inserto Botticino S3 Beige Apple Grape 10x10 Marble Age Cir з колекції Marble Age Cir
Cir

Керамічна плитка Декор Inserto Botticino S3 Beige Apple Grape 10x10 Marble Age Cir з колекції Marble Age Cir виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Inserto Botticino S3 Beige Apple Grape 10x10 Marble Age Cir найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 10см і довжина плитки дорівнює 10см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7032 Галечний сірий Pantone 5635. |
Декор Inserto Botticino S3 Beige Apple Grape 10x10 Marble Age Cir з колекції Marble Age Cir може бути прочитано англійською мовою як "Декор Інсарто Боттісіно S3 Бейдж Еппл Грейп 10x10 Марбл Едж Сєр з колекції Марбл Едж Сєр", на неправильно прочитаном як "Декор Інсерто Боттікіно S3 Беіге Аппле Грапе 10x10 Марбле Аге Кір з колекції Марбле Аге Кір". Виробник цієї плитки Cir може бути помилково написаний як Cir, Сєр, Кір і навіть як Сшк, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 10 × 10 см |
| Вага | 21.8 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Cir |
| Серія | Marble Age Cir |
| Колекція | Marble Age |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1.201 м.кв. |
| Товщина | 11 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 3 шт / 0.8 кг |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Рельєфна |
| Артикул виробника | 1511014-12-2212-2 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| hsv(60,25,71) HEX: #b5b588 RGB: 181, 181, 136 | RAL Design: 110 70 20 Wall Green (Зелена Стіна)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5635 5635 | |
| hsv(40,27,65) HEX: #a69779 RGB: 166, 151, 121 | RAL Design: 085 60 20 Pond Green (Зелений Ставок)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 415 415 | |
| hsv(60,23,76) HEX: #c2c295 RGB: 194, 194, 149 | RAL Design: 110 80 20 Mint Ice Green (Зелене М'яте Морозиво)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5645 5645 | |
| hsv(60,21,82) HEX: #d1d1a5 RGB: 209, 209, 165 | RAL Design: 110 80 20 Mint Ice Green (Зелене М'яте Морозиво)RAL Classic: 1000 Зелено-бежевийPantone: 559 559 | |
| hsv(30,40,59) HEX: #96785a RGB: 150, 120, 90 | RAL Design: 070 50 20 Ash Gold (Золотий Попіл)RAL Classic: 1036 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-золотийPantone: 7531 7531 | |
| hsv(60,19,94) HEX: #f0f0c2 RGB: 240, 240, 194 | RAL Design: 110 90 20 Lily Scent Green (Зелений Аромат Лілії)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 621 621 | |
| hsv(60,20,88) HEX: #e0e0b4 RGB: 224, 224, 180 | RAL Design: 110 90 20 Lily Scent Green (Зелений Аромат Лілії)RAL Classic: 1013 Перлинно-білийPantone: 621 621 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Декор Inserto Botticino S3 Beige Apple Grape 10x10 Marble Age Cir з колекції Marble Age Cir