Декор Hen And Chicks Clematis 10x10 La Belle Original Style з колекції La Belle Original Style
Original Style
Керамічна плитка Декор Hen And Chicks Clematis 10x10 La Belle Original Style з колекції La Belle Original Style виробництва Весь світ хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Hen And Chicks Clematis 10x10 La Belle Original Style найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 10см і довжина плитки дорівнює 10см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9001 Кремово-білий Pantone 7443. |
Декор Hen And Chicks Clematis 10x10 La Belle Original Style з колекції La Belle Original Style може бути прочитано англійською мовою як "Декор Хен Енд Чікс Клеметіс 10x10 Лєй Бел Орігінел Стйл з колекції Лєй Бел Орігінел Стйл", на неправильно прочитаном як "Декор Хен Анд Чіскс Клематіс 10x10 Ла Белле Орігінал Стюле з колекції Ла Белле Орігінал Стюле". Виробник цієї плитки Original Style може бути помилково написаний як Originalstyle, Original Styl, Орігінел Стйл, Орігінал Стюле і навіть як Щкшпштфд Іенду, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 10 × 10 см |
| Вага | 23 кг |
| Країна | Англія |
| Бренд | Original Style |
| Серія | La Belle Original Style |
| Колекція | La Belle |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1.08 м.кв. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 1 шт / 0.22 кг |
| Штук в упаковці | 3 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | KHP5780B |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| hsv(30,12,100) HEX: #fff0e0 RGB: 255, 240, 224 | RAL Design: 070 90 10 Light Corn (Світла Кукурудза)RAL Classic: 9001 Кремово-білийPantone: 7443 7443 | |
| hsv(30,13,94) HEX: #f0e0d1 RGB: 240, 224, 209 | RAL Design: 070 90 10 Light Corn (Світла Кукурудза)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 7443 7443 | |
| hsv(30,53,88) HEX: #e0a569 RGB: 224, 165, 105 | RAL Design: 070 70 40 Dechant Pear Yellow (Жовта Груша Деканка)RAL Classic: 1034 Пастельно-жовтийPantone: 728 728 | |
| hsv(33,56,94) HEX: #f0b369 RGB: 240, 179, 105 | RAL Design: 075 80 50 Orient Yellow (Східний Жовтий)RAL Classic: 1034 Пастельно-жовтийPantone: 721 721 | |
| hsv(38,50,94) HEX: #f0c478 RGB: 240, 196, 120 | RAL Design: 080 80 40 Straw Yellow (Жовта Солома)RAL Classic: 1034 Пастельно-жовтийPantone: 7508 7508 | |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Декор Hen And Chicks Clematis 10x10 La Belle Original Style з колекції La Belle Original Style