

Керамічна плитка Декор Grabados Negro 25.8x29 Toscana Bestile з колекції Toscana Bestile виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Grabados Negro 25.8x29 Toscana Bestile найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 25.8см і довжина плитки дорівнює 29см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий. |
Декор Grabados Negro 25.8x29 Toscana Bestile з колекції Toscana Bestile може бути прочитано англійською мовою як "Декор Гребейдос Негро 25.8x29 Тоскенєй Бестіл з колекції Тоскенєй Бестіл", на неправильно прочитаном як "Декор Грабадос Негро 25.8x29 Тоскана Бестіле з колекції Тоскана Бестіле". Виробник цієї плитки Bestile може бути помилково написаний як Bestile, Bestil, Бестіл, Бестіле і навіть як Иуіешду, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 25.8 × 29 см |
| Вага | 22.5 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Bestile |
| Серія | Toscana Bestile |
| Колекція | Toscana |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 м.кв. |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 1 м.кв. / 18 шт / 22.5 кг |
| Штук в упаковці | 18 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 2900620 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | антрацит |
| hsv(0,0,12) HEX: #1f1f1f RGB: 31, 31, 31 | RAL Design: 000 15 00 Ink Black (Чорнильно-Чорний)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,0) HEX: #000000 RGB: 0, 0, 0 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





3 reviews for Декор Grabados Negro 25.8x29 Toscana Bestile з колекції Toscana Bestile