

Керамічна плитка Декор Friser Beige 26x76 Empreinte Impronta з колекції Empreinte Impronta виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Friser Beige 26x76 Empreinte Impronta найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 26см і довжина плитки дорівнює 76см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9002 Світло-сірий Pantone 2707. |
Декор Friser Beige 26x76 Empreinte Impronta з колекції Empreinte Impronta може бути прочитано англійською мовою як "Декор Фрізар Бейдж 26x76 Імпрінт Імпрантєй з колекції Імпрінт Імпрантєй", на неправильно прочитаном як "Декор Фрісер Беіге 26x76 Емпреінте Імпронта з колекції Емпреінте Імпронта". Виробник цієї плитки Impronta може бути помилково написаний як Impronta, Impront, Імпрантєй, Імпронта і навіть як Шьзкщтеф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 26 × 76 см |
| Вага | 3 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Impronta |
| Серія | Empreinte Impronta |
| Колекція | Empreinte |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.79 м.кв. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 0.79 м.кв. / 4 шт / 3 кг |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Напівполірована |
| Артикул виробника | EP1327D |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | біло сірий бежевий коричнево-сірий |
| hsv(60,6,94) HEX: #f0f0e1 RGB: 240, 240, 225 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(40,20,88) HEX: #e0d1b4 RGB: 224, 209, 180 | RAL Design: 090 85 10 Paella Natural White (Біла Натуральна Паелья)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 427 427 | |
| hsv(30,14,82) HEX: #d1c2b4 RGB: 209, 194, 180 | RAL Design: 070 80 10 Flax Beige (Бежовий Льон)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(40,23,76) HEX: #c2b395 RGB: 194, 179, 149 | RAL Design: 085 70 20 Feldspar Grey (Сірий Польовий Шпат)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63






5 reviews for Декор Friser Beige 26x76 Empreinte Impronta з колекції Empreinte Impronta